Wolfteam Türkiye finali 5 Temmuz günü yapılacak

0
Wolfteam Finali 5 Temmuz günü yapılacak

Wolfteam Türkiye Kupası final heyecanı yarın başlıyor. Yarışa katılacak 10 güçlü Wolfteam e-spor takımı kıyasıya mücadele edecek. Bu kapsmda 5 Temmuz 2019’da Wolfteam Kupası (WTK) finali bizlerle olacak.

Netmarkble Türkiye tarafından Wolfteam için düzenlenen ve Türkiye’nin en güçlü e-spor takımlarının yer aldığı mücadele yarın başlayacak. Mücadele edecek 10 takımdan bir tanesi WTK ‘nın da asil sahibi olacak.

Türkiye’nin en güçlü Wolfteam takımları kapışıyor

Wolfteam Ligi bu yıl şu takımlarla final heyecanı yaşayacak: Galatasaray e-Spor, 1907 Fenerbahçe, Crew e-Sports, Team Turquality, Imaginative, Sangal e-Sports, İstanbul e-Spor ve Mod-Z e-Sports yer alırken, geçtiğimiz sezonda turnuvalarda şampiyon olan Wolfcity ve Collectors da bu sene finallerde yer almaya hak kazandı.

Bu sezon Wolfteam Türkiye Kupası’na yeni kurallar ve düzenlemeler eklendi. Artık maçlar tek harita üzerinden (Bo1) oynanacak. Bu yıl takımlar toplamda 18 maça çıkacak ve maçları geçen yıldan farklı olarak 9’a değil, 16’ya ulaşan takım kazanacak.

Netmarble Türkiye’nin e-spora ve takımlara yaptıkları yatırımın her yıl arttığını ve gerçekleştirdikleri büyük turnuvalar ile e-spor alanında önemli başarılara imza attıklarını söylediler.

Netmarble Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Dilek Aydoğdu: “Global markalar e-spor turnuvalarında hedef kitlesiyle buluşuyor. Türkiye’nin en iyi Wolfteam takımlarını bir araya getiren Wolfteam Türkiye Kupası bu yıl daha fazla takım ve yeni kurallarla geliyor. Bu da ligin daha fazla mücadeleye sahne olması demek. Bizi çok heyecanlı maçlar ve muhteşem bir sezon bekliyor. Tüm takımlara ve oyunculara başarılı bir lig geçirmelerini diliyorum.” dedi.

5 Temmuz’da başlayacak Wolfteam Türkiye Kupası’nın karşılaşmalarını Youtube/JoygameWolfteam kanalından canlı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda ligle ilgili tüm bilgileri https://www.joygame.com/wolfteamespor/ adresinden takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz