Watch_Dogs ücretsiz oluyor! Almayı unutmayın

Watch_Dogs ücretsiz oluyor

0
Watch_Dogs 2 ücretsiz

Watch_Dogs ücretsiz oluyor. Ubisoft’un 2014 yılında sunduğu yapım tekrar ücretsiz olarak oyuncularla buluşacak. Epic Games indirimleri tüm hızıyla devam ederken, Ubisoft bombanın pimini çekti. Bu hafta perşembe gününden itibaren bir hafta süreyle ücretsiz olacak olan yapım, Epic Games ve Ubisoft Play “Uplay” hesabı olan bütün oyunculara ücretsiz dağıtılacak. Azami bir kopya sayısı belirtmeyen iki şirket, sadece yedi gün süreyle yapımı ücretsiz vereceklerini duyurdu.

Watch_Dogs ücretsiz olarak verilecek

Daha öncesinde Ubisoft, yıl dönümü şerefine Uplay kullanıcılarına ilgili oyunu ücretsiz olarak vermiş, oyuncularının oynamasını sağlamıştı. Bu teklifi kaçıran veya zamanında interneti olmayan oyuncular için şimdi Epic Games indirimleri büyük bir fırsat olacak. Kampanya kapsamında ilgili oyuna yüzde 100 indirim yapılarak hiçbir ödeme yöntemi vb. istenmeden oyun sunulacak. Oyunu aldıktan sonra istediğiniz cihaza istediğiniz kadar yükleyerek oynayabilirsiniz.

Kampanya süresi 19 Mart Perşembe gününden 26 Mart Perşembe gününe kadar belirlenmiş durumda. Perşembe akşam 19.00’da oyunu edinebilirsiniz. Oyunu indirirken ve oynarken aktif internet bağlantısı gerektiğini tekrardan hatırlatalım. Normal şartlarda 135 TL fiyatı bulunan Dogs’un sistem gereksinimleri de aşağıkdaki gibi:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista (Servis Paketi 2), Windows 7 (Servis Paketi 1) ya da Windows 8 (Sadece 64-bit işletim sistemi sürümleri)
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz ya da AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı:  Nvidia Geforce GTX 460 ya da AMD Radeon HD 5770 (1 GB)
  • DirectX: Version 11
  • Depolama: 25 GB boş alan

Oyuna buradan erişebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz