Valorant tam sürümü çıktı! Nasıl indirilir?

0
Valorant

Riot Games’in uzunca süredir beta olarak oynattığı Valorant, kararlı sürüm ile birlikte karşımızda. Sevilerek oynanan yapım ücretsiz oldu. Peki birazcık oyun hakkında bilgi edinmek ister misiniz?

Valorant çıktı! İşte beklenen gün

Çok oyunculu bir oyun olan VALORANT’ta beşer oyuncudan oluşan iki takım, saldıranların savunuculara karşı olduğu 24 turda mücadele ederek tur tabanlı mücadeleleri kazanmaya çalışıyorlar. Oynaması ücretsiz olan yapım, dünyaya yayılmış bir rekabeti mümkün kılacak şekilde çok çeşitli PC donanımlarında çalışması için optimize çalışmalarından geçti. Riot Games, FPS türündeki bu ilk oyununda sınıfının en iyi sunucu kalitesi, global altyapısı ve özel hile karşıtlığı (anti-cheat) teknolojisiyle taktiksel nişancılık türünün temelinde yer alan ilkeleri ve oyun deneyiminin rekabet bütünlüğünü koruma konusundaki çalışmalarını geliştirmeye devam ediyor.

Oyuncuları için ortalama ping değerini 35 altı olarak planlayan Riot Games, “Riot Direct” hizmetiyle birlikte internet servis sağlayıcılarına optimize çalışmaları yapıyor.

Valorant nasıl indirilir?

Valorant oyununu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz