The Divison 2

Ubisoft’un oyun serilerinden olan Tom Clancy’s serisine yeni dahil olacak olan The Divison 2‘nin grafiksel açıdan oyun dünyasına sunulması söz konusu oldu.

1.5 dakika civarında yayınlanan yeni videoda oyunun atmosferi oyuncularla buluşturulmuş.

Dün başlayan Gamescom etkinliği 25 Ağustos‘ta son bulacak. Bu etkinlikte çeşitli firmalar, çeşitli oyunlarını tanıtıyorlar. Bunlardan birisi olan Divison 2 oyunu da payını aldı. Yayınlanan bu videoda oyun ile ilgili grafik detayları dikkat çekici.

Ayrıca oyunun güzel grafikleri, karakter kaplamaları gibi detaylarında bir değişiklik olmamasını diliyorum. Çünkü değişim olursa oyun daha kötü olabilir.

Bildiğiniz gibi E3 2018 fuarında oyunla ilgili detayları edinmiştik. Beyaz Saray’ı ele geçirmeyi görevimiz olarak sunan oyunda toplamda üç adet hikâye paketi yer alacak.

Ubisoft’un belirleyeceği tarih aralıklarında oyuna yavaş yavaş eklenecek bu paketler oyuna yeni görevler ve etkinlikler katacak.

The Division 2; PC, PS4 ve XBOX: One platformları için 15 Mart 2019‘da çıkış yapacak. Oyunu ön sipariş verenler açık beta erişimi ile beraber, Hazmat 2.0 kostümünü ve The Lulbaby isimli silahı kapsayan Capital Defender Pack ‘e ücret ödemden sahip olabilecek.

Oyunun yayınlanan yeni videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz