Merhaba ben Emre. Total War: WARHAMMER’ı biliyorsunuzdur. Ürün Steam Mağaza’sında indirime girmiş durumdadır!

Normal fiyatı 179TL olan bu oyunun fiyatına %25 lik bir indirim yapılmış olup 134,25TL’ye düşürülmüştür. Oyun hakkında detaylara ulaşabilmek adına Steam linkini görsellerin altında paylaşacağım.

OYUN GÖRSELLERİ :

 

 

Oyunu gerçekten seviyorsanız almanızı tavsiye ediyorum. Total War Serisini oynamadım, fakat sizlere Warhammer oyununu tavsiye ediyorum. Biraz pahalı olduğunu görebiliyorsunuz. Ucuza almanın yolları mevcuttur. Biz her türlü riski azaltmanız için birazcık paraya kıyıp Steam Store’dan almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Neden mi? Steam’de oyunu bilgisayarınız dahi kaldırmamış olsun, iadesi sağlanır! Bunun şartları neler dir?

 

  • Oyunu temin ettiken sonra 14 günden fazla geçmemiş olması
  • 2.0 saat in altında oynama süresi olmasıdır.

Bu şartları sağlıyorsanız oyunu iade edebilirsiniz. Paranızı almak için 24 saat beklemeniz gerekmektedir. Oyun belirli bir süre sonra hesabınızdan silinerek, bakiye kısmında örneğin (50,00TL) iade edildiğini varsayarsak böyle bir yazı göreceksiniz.

 

Total War: WARHAMMER Steam Mağaza’sının adresi ise tam şurada ”TOTAL WAR: WARHAMMER”

Ek not: İndirim yarın akşam saatlerinde sona erecek olup oyun fiyatı 179TL olarak güncellenecektir.

 

Steam’de nasıl oyun iade edilir merak ediyorsanız emre@teknokroki.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. Sizler için bunu göstermiş olurum 🙂 Bana ulaşabileceğiniz adresim güncellenmiştir. Facebook’umu kapattığım için artık bana İnstagram’dan Direkt Mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz : İnstagram hesabım

 

 

Başka bir haberimizde görüşmek üzere, saygılarımla CEVAT EMRE KOYUN.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz