Total War: WARHAMMER II – Rise of the Tomb Kings DLC’si Bu Akşam Yayınlanıyor!

0

Herkese merhaba! Bu akşam erişime açılacak olan Rise of the Tomb Kings DLC’si hakkında sizlere bilgiler vereceğim! Yazımızın devamında daha detaylı bahsedeceğim.

Öncelikle bu ek paketi kullanabilmek için Total War: WARHAMMER II‘yi satın almış olmanız gereklidir. Ayrıca Steam üzerinden satın almadıysanız ek paketi zaten satın almanıza izin verilmeyecektir. Ek paket 23 Ocak 2018 akşam saatlerinde erişime açılacak. Akşam 18.00’e doğru kullanılabilir olmasını bekliyorum. Bu ek paketin neler içerdiğine bakmadan önce birkaç görselini paylaşalım.

  

RISE OF THE TOMB KINGS NELER İÇERİYOR?

  • ► Ek paket ile; Vortex Gözü ve Mortal İmparatorluğu ile oynanabilir,
  • ► Tomb Kings’ten ilham alan eşsiz ırk mekaniği,
  • ► 4 yeni oynanabilir Efsanevi Efendiler yer almakta. Bunlar sırasıyla; Settra the Imperishable, High Queen Khalida, Grand Hierophant Khatep veArkhan the Black’tir.
  • ► Nagash’ın lanetli kitaplarını toplayın ve nihai zafer elde etmek ve de Kara Piramit’i elde etmek  için savaşı kazanın.
  • ► Nehekhar Hanedanları’nı araştırarak geçmişin gizemlerini ortaya çıkarın.
  • ► Birliklerinizi yeniden canlandırmak ve savaşta Ushabti’yi toplamak için Ruh Bölgesine dokunun.
  • ► Egzotik ticari eşyaları ve Canopy Jars’ı  Tomb Kings’in benzersiz kaynağını  birleştirin ve  büyü maddeleri yaratın.   Mortuary Cult’da efsanevi Legion’ları yükseltin.
  • ► Warhammer Fantasy Battles dünyasının simgesel birimlerinden oluşan  kapsamlı bir ordu listesi (…)

Mantıklı / mantıksız çevirebildiğim maddeler yukarıdaki gibidir. Oyunu oynadığınızda Türkçe arayüzü de olacağı için yabancılık çekmeyeceğinize şüphe yok.

Ek paketin fiyatı kampanyalı olarak sunulmaktadır. Çıkış yapınca normal fiyatına dönecek… 29.00 TL fiyatla sunulan ek paket, çıkana kadar 26.10 TL’ye indirilmiş durumda (%10)

Satın alım ile ilgili sorunlarınız olursa bana: emre@teknokroki.com maili üzerinden ulaşabilirsiniz. Elimden geldikçe anlatmaya çalışırım.

Satın almak ve çıkınca oynamak için;

Rise of the Tomb Kings – DLC –

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz