Steam’in İndirim Tarihleri Sızdırıldı!

0

Birçoğumuzun alışveriş yapıp oyun satın aldığı Steam, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük indirimlerini yapacak! Buna göre; 26 Ekim 2017 – 1 Kasım 2017 tarihleri arasında Hallowen (Cadılar Bayramı) indirimi yapılacak. Yarın akşam saatlerinde başlamasını bekliyorum. Konuya değinmişken Black Friday (Kara Cuma) ve 2018 yılbaşı indirimlerinin de tarihleri sızdırıldı!  Buna göre; 

  • 22 Kasım 2017 – 28 Kasım 2017  (Black Friday)Kara Cuma,
  • 21 Aralık 2017 – 4 Ocak 2018 ise 2018 yılbaşı indirimlerinin tarihidir.

İndirim kapsamında popüler olan oyunların fiyatlarını iyi rakama çekmelerini bekliyor olacağım. Kesin olarak Grand Thefy Auto V, CS:GO gibi oyunlarda düşüş yaşanabilir. WWE 2K18’inde çıkmasıyla WWE 2K17 makul fiyata indirilebilir.

 

  
Yabancı kaynakları da incelediğimde bu tarihler verilmiş. Umuyoruz ki güzel oyunlarda güzel indirimler yapılır. Haydi be Gaben azıcık indirim yap 😀 İşin şakası bir yana, indirimleri kesinlikle kaçırmayın. Özellikle iyi bilgisayar dizmeye bütçe ayıranlar, en güzel oyunları en güzel fiyatlarla temin etmek için fırsat var. Not: Steam çökebilir. İndirimlerde siteye müthiş bir ziyaretçi geliyor, bunu son iki yılda saatlerce yaşadık.

Konuyu özetlersek; oyunsuz kalmayın, oyun oynayın 🙂 Herkese iyi oyunlar diliyorum. Hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz