Steam Yayıncı Hafta Sonu: 2K Games!

0

Bu seferki Yayıncı Hafta Sonu indirimlerinde 2K indirim yaptı. 2K Games’i biliyorsunuzdur. K İngilizcede bin anlamına geliyor. Yani 2000 oyunlar. WWE oyunlarının asıl yapımcısı THQ batınca WWE 14’den itibaren 2K oyunu devir aldı ve geliştirmeye devam ederek bu sene de dâhil WWE 2K18‘i çıkarttı. Konusu geçmişken THQ oyunlarının şirketlere sattı. Dileriz ki ileride tekrar kurarlar bu şirketi. Eminim ki oyun severler destek olacaktır.

2K’nın Steam indirimleri tweeti:

Tweetin Türkçesi: Steam’in 2K Yayıncı Hafta Sonu’nda 2K’da büyük indirimler alın.

2K Games’den %80’e Varan İndirimler!

Oyunları için %80’e varan indirimler sunan 2K, bakalım hangi oyunlarını indirimle buluşturmuş. Liste aşağıda yer alıyor.

  • Sid Meier’s Civilization VI
  • Sid Meier’s Civilization® VI: Rise and Fall Ek Paketi
  • XCOM 2
  • XCOM 2 War of the Chosen Ek Paketi
  • NBA 2K18
  • WWE 2K18

ve fazlası linkte olacak. Yukarıda geçenler 2K‘nın güzel oyunları ve de dünyaca popüler oyun serileri arasında olan oyunlardan sayılabilir. İlerleyen yazılarda Steam’de mobil ödeme rehberi yayımlayacağım ama operatörle sorun yaşadığımdan gecikecek. Bunu da dipnot düşmüş olayım.

Ayrıca; 2K Games hakkında da bilgiler verelim.

Kısaca 2K olarak anılan şirket; 25 Ocak 2005 tarihinde kurulmuş ABD merkezli video oyun şirketidir. BioShock, Mafia, NBA ve WWE gibi popüler oyun serilerini geliştirip yayımlamaktadır. Ayrıca şirketin üst kuruluşu Take-Two Interactive’dir. Şirket kurucuları ise; Take-Two Interactive, Christoph Hartmann, David Ismailer Jason Argent, Greg Thomas’dır. Kaynak (Google.com.tr)

2K İNDİRİMLERİNE ULAŞMAK İÇİN;

http://store.steampowered.com/sale/2k-publisher-weekend/

Herkese iyi oyunlar diliyorum. Başka bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın. İyi tatiller öğrenciler! 🙂

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz