Nautical Life – Küratör İnceleme!

0
oyun-ici-gorsel

Steam Oyun İncelemesi yazımıza hoş geldiniz! Bu yazımızda Küratörü / sahibi olduğum Türk Oyuncular Birliği grubuma gönderilen bir oyunu inceliyoruz. Eğer ki Steam’de oyun geliştirici / yayımcı iseniz, küratörümüze oyun gönderip incelenmesini sağlayabilirsiniz. İletişim için; cevatemre@teknokroki.com 

Nautical Life

nautical-life-oyun-inceleme

  

Oyunu açabilmek için gerekli bileşenler şu şekilde söylenebilir:

  • İşletim Sistemi: Windows vista
  • İşlemci: Dual core 2GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 mb
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan

Test edilen bileşenler:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 Single Language Türkçe
  • İşlemci: Intel core i7 3632qm @2.20 GHz 8 çekirdekli işlemci
  • Bellek: 4 GB DDR3 Kingston RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB AMD 7600M 128 bit DirectX12 (Intel HD Graphics 4000)
  • Depolama: 700 GB HDD

Nautical Life

 OYUNUN AMACI NEDİR?

Oyunun değerlendirilecek ve amacı olan kısmı nedir? Oyundaki amacınız size ait teknenizle balık tutmaktır. Oyunda ilk başta 10.000 dolar bütçeniz olur. Bu bütçe ile size bir gemi ve bir olta aldırıyor. Pardon gemi mi dedim ben? Akvaryum gibi bir şey aldırıyor.

Sizin oltanızın ortalaması 8’dir. Oyun başında 8 ve üzeri ortalamalara sahip puanlı balıklar var. Bu puanlar elde rastgele düşüp artmakta. Sizinki yüksekken “Space” (Boşluk) tuşuna basarak puanınızı sizin tarafınıza çekmeniz gerekli.

oyun-ici-gorsel

Mesela bakın benim oltam o an 6.2, balıksa o an 5.6 puanmış. Bende boşluk tuşuna basınca bar bana doğru geldi.+6 puan yapana kadar bunu devam ettirerek balığı tutuyorsunuz. Balığın puanına göre -6, -8 gibi puanlara bar değerse; balık oltadan kaçıyor ve gidiyor. 😀 Aslına bakarsanız oyunu kavrarsanız zevkli bir oyun. Birazcık oynadım sizlere incelemek için. Boş bir zamanımda oynayacağımı söyleyebilirim. Lakin biraz kötü bir durum olsa gerek ki oyun 18,50 TL. Evet bu fiyat birazcık pahalı bu oyuna. Hani 7,75 TL falan olsa kabul edilebilir olur fakat, biraz fazla. Ancak alabilirsiniz ben pişman olacağınızı düşünmüyorum.

Nautical Life

– OYUN SADECE WINDOWS’DA AÇILIYOR –

Oyun sadece Microsoft Windows Vista, 7, 8, 8.1 ve 10 işletim sistemlerinde çalışmaktadır. SteamOS, Linux, Pardus, MacOS X gibi sistemlerde şuan desteği bulunmamaktadır.

İncelemek ya da satın almak için;

teknokroki.com/kurator-redirect=

Küratörümüzü takip eden 551 kişiye çok teşekkür ediyor, hedefimizin 1,000 takipçi olduğunu belirtmek istiyoruz.

Başka bir inceleme yazımızda görüşmek üzere,

TÜRK OYUNCULAR BİRLİĞİ KÜRATÖR EKİBİ

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz