Steam Hafta Sonu İndirimleri’nde Bir Haftalık Fırsat!

0

Başlığı doğru okudunuz. Bu seferki hafta sonu fırsatlarında tam bir haftalık ücretsiz oyun denemesi yer alıyor! The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited için düzenlenen özel indirimde oyun 7 Aralık Perşembe günü saat 21.00’a kadar hem ücretsiz hemde indirimli durumda.

 

7 ARALIK PERŞEMBE’YE KADAR ÜCRETSİZ DENEME FIRSATI!

Oyunu indirmeden öncede süreniz geriye doğru akıyor. Oyunu indirdikten sonra 7 Aralık 21.00 olduğu zaman lisansınız hesabınızdan kalkar. İndirim süresi boyunca indirimli fiyattan almazsanız fiyatı ne kadardı ise o fiyattan satın alırsanız ömür boyu oynamaya devam edebilirsiniz. Neden ömür boyu dediğimi de açıklayayım; Steam hesapları asla kapatmaz, “kural ihlâli dışında” bunun örneğine şahit de oldum. Vefat etseniz yüzlerce günde girmeseniz hesabınız aktif kalacaktır. Frozen Grenadier nickli şahsı hatırlamışsınızdır. Kendisi 199 seviyeli bir Steam hesabına sahipti. Hakkı rahmetine kavuşalı uzunca da bir zaman geçti. Allah tekrardan rahmet eylesin. O’nun hesabını edindiğim bilgilere göre şu an kardeşi kullanıyor. Steam’in politikası bu konuda sert maalesef. Rahmetli birinin bile hesabı kapatılmıyor. Belki de bazı hesaplar rahmetli kişilere ait olabilir.

Oyunun indirimli fiyatı: 28,99 TL’dir.Altın Sürümü’nü 89,49 TL’den alabilirsiniz. Ayrıca Dijital Collector’s Edition olarak almak isterseniz: 114,99 TL

Görsele tıklayarak Steam mağaza sayfasına erişebilirsiniz.

Oyuna ulaşmak için alternatif link; https://goo.gl/GxYiXA

Herkese iyi oyunlar dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz