Steam Hafta Ortası Çılgınlığı 2018’de De Devam Ediyor!

0

Valve Corporation‘un yan kuruluşu / şirketi olan Steam, 2003 yılında sadece Valve’nin oyunlarının erişimi sağlanan bir oyun platformu idi. İlerleyen yıllarda Valve Corporation ünlü oyun geliştiricileriyle yaptığı antlaşmalar sonucunda; EA, Ubisoft, Bandai Namco Games, Rockstar Games, 2K gibi oyun geliştirici / yayımcı firmaların oyunlarını barındırıyor. Ancak EA kendi platformu olan Origin‘i kurduğu için yanlış bilmiyorsam 2010 ve sonrası oyunlarını Steam’de değil Origin’de satmaya başladı. Ama hâlâ Sims 3 gibi oyunlar Steam’de satılıyor.

  

 

HAFTA ORTASI ÇILGINLIĞI

2017 yılında da yapılan bu kampanya; 2018 yılı itibariyle de devam eden bir kampanya. Salı-cuma günleri arasında gerçekleşen bu indirimlerde bazen popüler oyunlar bazense bilinmeyen ama satılan oyunları yer alıyor.

BU HAFTA HANGİ OYUNLAR VAR?

İki yıl önce çıkan SUPERHOT oyunu ile bu yıl çıkartılan: Marvel vs Capcom: Infinite oyunları yer alıyor.

SUPERHOT (25 ŞUBAT 2016)

SUPERHOT: Aksiyon ve Bağımsız Yapımcı türünde de gözüküyor olsa da, birazcık da simülasyon oyunudur. Oynanış videolarını izler veya deneyimleme fırsatınız olursa anlayacaksınız. SUPERHOT 2 sene önce şubat ayında piyasaya çıkmıştı.

  

 

Bilgilerime de dayanarak SUPERHOT‘u denemenizi tavsiye ediyorum.

 

Marvel vs Capcom: Infinite ( 19 Eylül 2017)

Geçtiğimiz senin eylül ayında çıkartılan Marvel vs Capcom: Infinite, Marvel firmasının kahramanları ile Capcom firmasının süper kahramanlarının birbiriyle savaştığı bir oyundur. Daha öncede Bandai Namco Games ile ortak oyun yapan Capcom; Street Fighter X TEKKEN‘i çıkartmıştı / yaymıştı. Ancak o oyunda sistem gereksinimleri alt seviye bir bilgisayar için çok rahat karşılanabilirken; bu oyun, daha çok modern bilgisayarlarda çalışan bir oyun. Sistem gereksinimlerini incelediğinizde sizde anlayacaksınız.

 

  

 

Satın almak için;

 

Bu arada Magicka 2’de Günün Teklifi indirimiyle indirimlidir. Onu da görüntülemek için;

→ Magicka 2 ► https://goo.gl/v7ohE1

Herkese iyi oyunlar diliyor, başka bir yazımızda görüşmek üzere diyorum. Hoşça kalın…

 

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz