Steam İndirimleri: 5 Şubat – 12 Şubat Güncellendi!

0

► Steam Hafta Boyu Fırsatları doğrultusunda Valve ile anlaşıp pazartesi-cuma arası indirime sokulan oyunlar arasında güzel oyunlar var. Gecikmeden dolayı özür dilerim. Aslında dün akşama doğru sizlere bahsedecektim. Eğer Steam ile yeni tanışıyor iseniz, pazartesi-cuma, salı-cuma günleri arasında olan her hafta iki yeni indirim ile birlikte, Günün Teklifi başlığında seçili oyunlara en az 48 saat indirim yapılır. Günün Teklifi 48 saat dolmadan değişiyor. Ancak değişim süresi sabit değildir. Steam’e  bağlıdır.

 

► 50 sayfa ürünün indirime girdiği Hafta Boyu Fırsatları doğrultusunda, güpgüzel oyunlarla birlikte sevilmeyen oyunlarda yer alır. Ancak bu sevilen oyunları uygun fiyatlarla temin edebilmenin sevinci ile birlikte oynaması da sevindirecektir. 

► Satın aldıktan sonra beğenmezseniz ya da oyun bilgisayarınızda açılmazsa Steam Cüzdanınıza iade edebilirsiniz. “Gerçek para olarak alma ihtimali düşüktür.” Kredi kartı ile alırken iade etmeyeceğiniz ürünleri tercih etmenizi öneriyorum.

 

Oyunları incelemek ve satın almak için;

Steam

 

Hafta Ortası İndirimlerinde yer alan oyunları da ekliyoruz…

The Steep

The  Steep; Ubisoft tarafından yayımlanan kayak oyunudur. Geçtiğimiz seneden birazcık önce yayımlanan The Steep, %50’lik bir indirimle satılıyor.  Ayrıca birkaç oyun daha uygun fiyatlara indirildi.

Bir sonraki oyunumuzsa The Witcher 3: Wild Hunt Franchise Paketidir!

Bunun yanı sıra; Hafta Ortası İndirimlerinde yer alan asıl oyunlar: Cities Skylines ve de Fairy Fencer F Advent Dark Force | フェアリーフェンサー エフ ADVENT DARK FORCE | 妖精劍士 F ADVENT DARK FORCE. Evet adı gerçekten çok uzun bir oyun. Tam manası ne bilmiyorum ancak Steam’de aratırsanız diye direkt olarak adıyla sizlere paylaşıyorum.

Oyunlarla ilgili görsellerde aşağıda yer alacak zaten.

 

 

Bu paket kapsamında; aşağıda  yer alan oyunlar ve DLC’ler verilecektir.

Yer alan oyunları satın almak için;

  1. ► The Witcher Franchise
  2. Steep
  3. Fairy Fencer
  4. Cities: Skylines “Pazar gününe kadar ücretsiz”

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz