Oyun İncelemesi – Real Farm –

0

Merhabalar. Nasılsınız iyi misiniz? İyi diyelim iyi olalım. Bugün sizlerle birlikte Real Farm‘ı inceliyoruz. Öncelikle bu oyunu gönderen geliştiricisine teşekkür ederim. Lakin oyunla ilgili pek iyi şeyler söyleyeceğim söylenemez. Açıkçası oyunun oynanışı ve grafikleri pek tavsiye edilesi düzeyde değil. Her şeyden önce sizlere bir teşekkür borcum var. İncelemeden doğru gelenler için onu bir ödeyeyim. 🙂 

 

11 Aralık 2015 tarihinde kurduğum Türk Oyuncular Birliği grubumda inanın bu kadar takipçim olacağı aklıma gelmezdi. Özellikle 2017 sonlarına doğru bir anda patlama yaşadı diyebilirim. Küratörlerin hepsini görüyor bende hevesleniyordum. İlk başta yazmaya başladığımda hani öylesine yazayım dursun dedim. Steam’in uyarısını gördüm. 10 inceleme yazarsam mağaza sayfasında çıkma şansımın olacağı uyarısıydı bu. Bende o gazla yazmaya devam ederek 74 adet incelemeye eriştim. Bununla birlikte sizde bana (360) takipçi büyük bir ödül verdiniz. Bunun için teşekkürler!

Ve, diğer Tekno Kroki yazılarımı da okursanız beni mutlu edersiniz.

İncelediğim oyun: Real Farm

Steam çıkış tarihi: 20 Ekim 2017 

 

 

Oyun hakkında görseller:

 

 

 

Oyunda tıpkı Farming Simulator’daki gibi bir traktör sürüyor ve toprak işliyorsunuz.  Bununla birlikte; oyunda kolay-normal-zor seviyeleri oluyor. Kolay seviyede başlarsanız direkt çiftlik sahibi oluyor, normal seviyede başlarsanız bir miktar borçlu başlıyor, zor seviyede başlayınca 20K (20,000$) ile başlıyor ve çiftlik sahibi olmuyorsunuz.

Oyunu puanlayacak olursak;

  • ► Grafik 5/10
  • ► Oynanış 2/10
  • ► Oyun içi tasarımlar 3/10
  • ► FPS modu “Araç içinde açılabiliyor.” 1/10 çünkü, hiç gerçekçi bir deneyim yaşatmıyor.

Oyunu satın almak veya incelemek için;

► http://store.steampowered.com/app/573680/Real_Farm/

Geliştiricisine tekrardan yolladığı için teşekkür ediyor, başka bir yazımızda görüşmek üzere diyorum.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz