Oyun İncelemesi – Last Berserker: Endless War! –

0

Daha önce mobil platformlarda boy gösteren Last Berserker şimdide bilgisayar dünyasında boy gösteriyor. Steam’de 11 gün önce erişime açılan oyun Hakan Tatar tarafından geliştirilmiş olup bilgisayar sürümünü de Steam‘de yayımlamıştır. Konu Türk yapımları olunca desteğimizi hiç bir zaman esirgemeyiz. Olayı sizlere dürüst olarak yansıtacağım. İncelemeler yazdığım Steam Küratörüme kopyasını göndermesi sonucu deneyimlediğim Last Berserker’i iyi buldum. Tamamen el becerinize bağlı olarak başarınızı göreceğiniz oyunda, amaç düşmanları öldürmek… Fiyatı 2.10 TL olan bu oyunda yer alan tüm karakterleri bir kere daha 2.10 TL yani toplamda = 4.20 TL ödeme yaparak kullanabilirsiniz. 

Oyunu daha önce App Store ve Google Play Store’da yayımlamasının ardından 11 gün önce Steam’de yayımlamayı başardı. Oyun geliştirmek / tasarlamak göründüğü kadar programlama bilgisine dayanmaz. Elbette bilmek gerekli. Lakin fikir üretmek, karakter tasarlamak ve bunları kodlamaya dökmekte farklı bir sanattır bunu da unutmamak lazım.

 

  

Oyunu puanlayacak olursak;

  • ► Grafik 9 / 10
  • ► Oynanış 8 / 10
  • ► Karakter Tasarımı 10 / 10
  • ► Türkçe, Almanca ve İngilizce dil desteği olmasından dolayı da dil kısmına 10 / 10 veriyorum. Sadece Türk oyunu olması demek Türkçe ile kalması demek değil. Daha çok kitleye hitap etmesi açısından bir oyuna birden fazla dil vermek önemlidir.

 

Oyunu Google Play’den ücretsiz deneyebilirsiniz. iOS için bilmediğimden bilgi veremiyorum. Steam’de ise 2.10 TL ödeyerek alabilirsiniz.

 

► iOS: https://goo.gl/8rbkRT

► Android: https://goo.gl/JB5Qoc

► Steam:[store.steampowered.com]

 

Hakan Tatar’a tekrardan oyunu gönderdiği için teşekkürlerimi iletiyorum. Kendinize iyi bakın farklı bir yazımızda görüşmek üzere.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz