Merhaba değerli okurlarımız. Bugün 18 yaş altı kitle içi seslenmek istiyorum. Kredi kartınız yok mu? Banka hesabı açmak için yaşınız mı tutmuyor? Yine banka hesabı kullanarak (veliniz) ile hiçbir kesinti ödemeden oyunlarınızı alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart Vadesiz TL Hesabı!

Eskiden bu tarz hesaplar, hesap işletim ücretine tabii tutulurdu ancak bu uygulama eskide kaldı. Bizzat ekim 2017’den beri kullandığım bu banka hesabı (kendi adıma değil) kesintiye uğramadı. İçinde para bulundurduğum zamanlarda oldu.

ziraat-bankasi-otomatik-odeme-talimatı-baslangic

Varlıklarınızı (tüm kurlarda yer alan paralarınızın TL karşılığını görebilirsiniz.)

Bankkart nedir? Ne işe yarar?

Bankkart, VISA markasına bağlı bir Ziraat Bankası kartıdır. Kartınız ile aylık ve günlük limitler dahilinde 7/24 ATM’de para çekme ve yatırma, fatura ödeme ve otomatik ödeme talimatı verme, sanal mağazalardan alışveriş yapma (internette alışveriş yapma) gibi birçok işlemde kullanabilirsiniz.

 

Özellikle Steamhttps://Gamesultan.com‘de geçmeme ihtimali olduğundan size yine komisyon ödemesi olmayan bir siteden bahsedeceğim. Önce ödeme yönteminde VISA (Boacompra)’dan işlem yapın. Olmazsa ‘a kayıt olun.

 

Diyelim 50 TL’lik Steam alıverişi yapacaksınız bu 50 TL’yi Steam Cüzdan Bakiye Kodu olarak Gamesultan’dan satın alarak hesabınızda aktifleştirerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Not: bu hesap anneniz, babanız veya ailenizde 18 yaş ve üzeri ağabeyiniz, ablanız ya da yakın akrabalarınız teyze, hala, amca ve dayınızdan rica edip açtırabilirsiniz. Onların adına olacak ama siz banka kartınızı alarak internet bankacılığından bakiye kontrol ederek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

İninal varken neden bu? Çünkü İninal Kart aylık 2 TL kart ücreti ile ING dışında tüm noktalarda işlem ücreti alınmasına neden oluyor. ING atmsi de yaygın değil. Ama Ziraat Bankası daha geniş bir yelpaze de var. Hem İninal’de aylık 750 TL harcama sınırı ve tek seferde 300 TL yükleme limiti var. Diyelim 1000 TL peşin harcama için lazım İninal işe yaramaz. Bu kart ile işleminizi hızlıca yaparsınız.

 

Karar sizin. Ben size tavsiye ediyorum. Yaklaşık bir senedir kullanıyorum ve memnunum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz