Steam Hafta Sonu Fırsatları – Call of Duty Franchise! –

0

Steam Hafta Sonu indirimlerinde bu hafta güzel indirimler yer alıyor. Başlıktan da okuduğunuz gibi; Call of Duty oyunlarında indirim var.

CALL OF DUTY FRANCHISE!

Call of Duty’nin oyunlarında indirim yapan Steam, bakalım hangi oyun/ek paketlere indirim yapmış? 

Call of Duty (Türkçe: Göreve Çağrı,), birinci şahıs nişancı türü aksiyon oyunları serisidir. Call of Duty 4: Modern WarfareCall of Duty: Modern Warfare 2Call of Duty: Modern Warfare 3,Call of Duty: Black Ops 2Call of Duty: GhostsCall of Duty: Advanced Warfare, Call of Duty: Black Ops 3, Call of Duty: Infinite Warfare oyunları modern zamanlara göre kurgulanmıştır. Call of Duty: Black Ops’ta Soğuk Savaş dönemi oyuna konu edilmiştir. Başta Call of Duty: WWII olmak üzere serinin diğer oyunları ise II. Dünya Savaşı konuludur.

Call of Duty önce Microsoft Windows platformu üzerinde başlamış ve ileriki oyunlarla birlikte konsollara da taşınmıştır. Serideki oyunlar Infinity Ward, Treyarch, Gray Matter Interactive, Spark Unlimited, Pi Studios ve Amaze Entertainment gibi birçok yapımcı firma tarafından farklı zamanlarda geliştirilmiş, Activision ve Aspyr Media tarafından da piyasaya sürülmüştür. Oyunlarda ayrıca id Tech 3, IW engine ve Treyarch NGL gibi farklı oyun motorları kullanılmıştır.

İndirimlerde yer alan oyun/paketler için:

http://store.steampowered.com/sale/cod/

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz