kill-him-online-wars

YouTube’da 168B’yi aşkın abonesi bulunan DNZY – Deniz Yukarıçukur‘un oyununun inceleme yazısına hoş geldiniz. Öncelikle kendisi çok sevdiğim bir YouTuber’dır. Özellikle GTA oyunlarında mod genişliği sunarak bilmeyenlere oyunu eğlenceli hale getirmesi beni çok mutlu ediyor.

Kill Him! Online Wars

Oyun, adı üzerinde olacak ki “Öldür Onu! Çevrimiçi ya da çoklu savaşlar.” olarak çevrilebilir. Oyun güzel bir oyun. 30 dakikalık bir oyun deneyimine sahibim henüz. Lakin, oyunu daha da oynayacağım.

Kill Him! Online Wars Ne Zaman Çıkacak?

dnzy-kill-him-online-wars

  

Oyun; oyun severler ve DNZY severlerle 8 Haziran Karne Günü‘nde buluşacak. Oyunun ücretli olup olmayacağı ile ilgili bir bilgimiz yok. Tek bildiğimiz şey çıkış günü. Oyunu gönderen Deniz Bey’e buradan kocaman bir teşekkür iletiyorum. Açıkça söylemek istiyorum bu oyunu bekliyordum dört gözle. Çok beğendiğim de söylenebilir.

Açıkçası izin almadığım için oyun içinden görüntüleri (Steam sayfasından alacağım)

OYUNDA NELER OLACAK?

Oyunda Zombilerle çatışacağınız tek oyunculu bir oyun ve Boss (çok canlı canavarın olduğu bir bölüm) yer alacak. Oyunun çıktığı gün sizlerle de oynamayı dört gözle bekliyorum onu da söyleyeyim.

Oyuna ilk girdiğinizde birkaç tane skin (kıyafetli) karakterler var. Kız ve erkek olarak. aşağıda bir kutucuk yer alıyor.Oradan isminizi girerek oyun içi adınızı belirliyorsunuz. Her girdiğinizde değişiyor. Oyunda Z altını yer alıyor. Zombileri öldürdükçe bu altın artıyor. Bununla silah satın alıyorsunuz.

  

Oyunda öldükçe 5 saniye içinde yeniden doğuyorsunuz ve silah mermileriniz yenileniyor. Biraz daha geliştirilirse eminim ki çok daha güzel bir oyun olacak. Oyun çıkışına 12 gün kadar bir süre var. Çıkışına yakın Deniz Yukarıçukur kanalında duyuru yapacaktır. Aşağıdaki linkten kendisine abone olabilirsiniz. Bir kez daha oyunu tarafıma gönderdiği için teşekkürlerimi iletiyorum.

OYUNUN PUANLAMASI

  • Grafik 9 / 10 (biraz daha iyileştirme ile 10 puanı hak edecek.
  • Oynanış 8 / 10 Bu benimle alaklı bir durum tabii ama aimi iyi kullanamadım. Olsun can sağ olsun.
  • Oyun Sesleri 10 / 10 Oyuna ait sesler gerekli ve doğru biçimde oyuna entegre edilmiş.

Kısacası oyun puanlamadan 100 üstünden 95 aldı diyebilirim. Çıkınca eminim daha da iyi hale gelecektir.

Oyun linki: https://store.steampowered.com/app/817250/Kill_Him_Online_Wars/

Oyun düşük sistemlerde sorunsuz çalışacaktır…

DNZY Deniz Yukarıçukur’un kanalı:: https://www.youtube.com/channel/UCoAHd_Zm_gT_eS2eGhv_HWQ

Kendisine başarılar diliyoruz. Yeni bir yazımızda görüşmek üzere esen kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz