Battlefield serisi Steam’e geldi! İndirim müjdesi!

0
Steam Sabit Kur Kapak

Batlefield serisi Steam‘e geri geldi.2020 itibariyle Electronic Arts oyunlarını Valve‘ye de emanet etmeye başladı. Çapraz platform özelliği geri gelmiş oldu. Uplay ile uzunca zamandır çalışan Steam, 2008 civarı yıllarıda EA ile yollarını ayırmıştı. 2019 son çeyrekte yapılan antlaşmalyla birlikte oyunlar tekrar sisteme yüklenecek şekilde ayarlandı.

Battlefield serisi Steam ile tokalaştı! Yıllar süren küslük bitti!

Battlefield serisi

Oyunların satın aldıktan sonra tıpkı Far Cry ve Assassin’s Creed oyunlarında olduğu gibi EA’ın kendi yazılımından bir hesap açarak ilgili oyunları orayla eşleştirmeniz gerekecek. Bu şekilde oyuncuların şikâyetçi olduğu bu özellik devam ediyor olacak. Ülkemizde pek çok oyuncu Steam’den satın aldığı oyunların harici yazılımlar gerektirmesinden oldukça şikâyetçi.

Battlefield serisi

Need for Speed’ten tutun, Mass Effect ve Crysis gibi yapımların geldiği bu şölende ay başında eklenen oyunlar da yer alıyor. Oyuncuların tek yapmaları gereken 9 Temmuz tarihine kadar seçtiği oyunları sepete ekleyip Steam’den satın alması olacak. Unutmadan: Oyunları indirdikten sonra Origin yazılımını indirmeli ve EA Hesabınız ile oturum açmalısınız.

Oyunlar ortalama bir ay süreyle indirimde olmaya devam edecekler. 9 Temmuz tarihini işaret eden EA Games, oyunculara güzel bir yaz geçirtecek gibi görünüyor. Şölene erişmek için aşağıdaki linki ziyaret edin:

https://store.steampowered.com/sale/electronicarts

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz