Steam Yaz Festivali 2020 başlıyor! İndirimler ve demolar!

0
Steam sonbahar

Steam Yaz Festivali 2020 başlıyor! Cüzdanların tasarruf edeceği şölen 16 Haziran 20.00 – 22 Haziran 20.00 tarihleri arasında sürecek. Yaz festivali süresince belirli oyunların demo erişimleri, geliştiricilerin düzenlediği sohbet tadında canlı yayınlar ve daha nicesi bu etkinlikte biz oyun sevenleri bekliyor.

https://www.teknokroki.com/oyun-dunyasi/iron-harvest-demo-olarak-yayimlaniyor/

Steam Yaz Festivali 2020 başlıyor!

Covid-19 nedeniyle bir süre ileri atılan bu festival, geleneği bozmadan yaz döneminde devam ediyor. Festival süresince hem oyunlar deneyimleyeceğiz, hem de uygun fiyatlı oyunların tadını çıkartacağız. Deep Silver’dan tutun pek çok yapımcının iple çektiği festivalde onlarca oyun konuşulacak. Milyonların akın edeceği Steam mağazasına erişim sorunları yaşanması muhtemel görünüyor.

1 milyar aktif kullanıcısı olan Valve bu tarz büyük eylemlere giriştiği zaman genel olarak ilk gün siteye olan erişim neredeyse durma noktasına geliyor ve milyonlarca oyun sever boş erkanla bakışabiliyor.

Steam Yaz Festivali başllıyor

Unutmadan dip not: Steam hesabınız yoksa bu işlemleri yapamaz, oyunları deneyimleyemez veya satın alamazsınız. Hesap oluşturmak için 13 yaş ve üzeri olmanız, arkadaş listenize birilerini eklemek, inceleme yazmak ve belirli özellikleri kullanabilmek için en az 5 USD değerinde oyun satın almanız gerekiyor.

Buradan üye olabilirsiniz.

Festivalin bağlantısına erişmek için buraya tıklamanız yeterli olacak. Festival süresince sizlere iyi oyunlar diliyoruz. Bol bol oyun deneyimleyeceğinizi ümit ediyoruz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz