Steam Ücretsiz Hafta Sonu Fırsatı: DOOM!

0

 

En son içeriğimiz Steam İndirimleriyle alakalıydı.  Bu içeriğimiz de öyle olacak. DOOM oyunu bu hafta sonuna özel ücretsiz oynanabilir oldu. Yaklaşık 1 gün 21 saat süresi kalan kampanyada ilgili oyun 27 Temmuz tarihinde eski fiyatına dönüş yapacaktır. Sizde bu hafta sonunda ürünü deneyimleyebilirsiniz. Ücretsiz oynama süresi bittiğinde ürün sizde yüklüyse, açmayı deneyince lisans süresi doldu gibi bir hata verecektir. Ve satın alma sayfasına yollayacaktır. Dilerseniz silerek satın almadan bırakabilir, dilerseniz satın alıp oynamaya sınırsız olarak devam edebilirsiniz.

Oyunla alakalı olarak fiyat bilgisini de sizlere aktarayım. İndirimli bedel göre 133 TL’lik etiket fiyatı yerine 66,50 TL’lik bir fiyat çekilmiş (%50) Detaylı bilgi için sizlere linkte paylaşacağım. Görsele tıklayarak linke ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizlerden bir şey rica edeceğim: emre@teknokroki.com adresimi haberlerimde paylaştığımdan beri gelen kutumda Kurumsal Mailler görüyorum. Yok site hiti, yok YouTube izlenmesi falan filan. Lütfen yollayan firmalar / kişiler böyle mailleri tarafıma göndermeyin. İlgilenmediğimi açıkça söylemek istiyorum.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; hoşça kalın iyi hafta sonları dilerim.

 

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz