Steam Sonbahar indirimleri

Steam Sonbahar indirimleri için rapor paylaşıldı. Valve, düzenlediği indirimlerin ardından oluşan verileri oyuncularla paylaştı. Her yıl kış indirimlerinin bir öncesinde yapılan Sonbahar fırsatı, bu sene daha fazla ilgi gördü. Covid-19’unda etkisiyle birlikte oyuncuların evde kaldığı şu dönemde oyuna olan ilgi hayli fazla.

Steam Sonbahar indirimleri önemli veriler

Valve, raporunda ilk defa bir milyona yakın oyuncunun alışveriş yaptığını belirtti. Bu sayının geçen yıla kıyasla yüzde 33 ↑ yükseliş gösterdiği ifade ediliyor. Yapılan indirimlerin oyuncuların bir araya toplanmasına vesile oldu. Anlık kullanıcı sayısının 24 milyon olduğunu da ifade eden Valve, bu sayının geçen yılki aynı indirime göre 7 milyon daha fazla olduğunu gösteriyor.

Steam Ödülleri Aday Komitesi için de verileri aktaran dünyanın en büyük dijital oyun devi, 5 milyon 300 bin seçmenin kategorilerde toplamda 30 milyon oy verdiğini söylüyor. Buna ek olarak 1 milyon 600 binden fazla oyuncunun, sevdiği oyuna geri bildirim göndererek topluluk rozetine yükseltme yaptığı da kaydedildi.

2020 Steam Ödülleri için son adaylar açıklanmaya devam ediyor ve oylama 22 Aralık ile 3 Ocak tarihleri arasında yapılacak. Steam Kış İndirimi ise önümüzdeki hafta başlayacak.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz