Steam Oyun Festivali düzenliyor!

Steam Oyun Festivali ilkbahar sürümü!

0
Steam Oyun Festivali

Steam Oyun Festivali düzenliyor. İlkbahar Sürümü olarak lanse edilen festival süresince birçok oyunu geçici olarak ücretsiz oynama şansına sahip olacaksınız. 23 Mart Pazartesi gününe kadar geçerli olan festivalde hem oyunları indirimli aiabilecek hem de geçici olarak ücretsiz deneyimleme şansına sahip olacaksınız.

Steam Oyun Festivali fırsatları

Corona Virus (COVID-19)’unda aktif olduğu şu dönemde evde kalınmasına yönelik yapılan çağrılar, bu tarz fırsatlarla birleştirilince daha hızlı ve eğlenceli vakit geçirmek mümkün hale geliyor. 17 yıllık geçmişe sahip olan dijital oyun platformu, her yıl yeni bir indirim ile adından söz ettirmeyi ihmal etmiyor. Bahar festivali de bunlardan bir tanesi. İlkbaharın gelişine özel yılda bir kez yapılan kampanyayla birlikte daha fazla oyun deneyimlemenin yanı sıra sevdiğiniz oyunları da alma fırsatına sahip oluyorsunuz.

Steam Oyun Festivali

Aynı zamanda tam sürüm olarak yayımlanmamış bazı oyunların demo oynanışları da bu fırsata özel ücretsiz olarak oyuncularla buluşturuluyor. Fırsatı özel yapan da bu oluyor. Hem çıkmamış oyunları deneyimlemiş hem de vakit geçirmiş oluyoruz.

Oyunlara buradan erişebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz