Steam İndirimleri: Mafia III!

0

Bugün akşam 8 sularında sona erecek olan indirim için sizleri haberdar etmek istedim. İndirim kapsamında Mafia III’ün Steam Sürümüne indirim yapılmış olup, sadece internetten satın alınabilir ve indirilebilir durumdadır.

Mafia III, 7 Ekim 2016’da heyecanla karşılanmış ancak, yapılan 11.5B incelemenin ortalama %47’si olumlu olmuştur. Bu da demek oluyor ki: Oyun ne sevildi ne de sevilmedi. Kimine göre kötü, kimine göre iyi olan Mafia III, serinin kötü mü iyi mi oyunu bilemiyorum açıkçası. Bana kalırsa gerçekçi olması güzel.  Lakin ki, II gibi ne iyi ne kötü grafikli olmalı. Anlatamadım ama olsun. Oyunla alakalı birkaç görsel ekleyelim.

Öncelikle araya fiyat bilgisi sıkıştırıyorum. Normal Sürüm 59,50, Lüks Sürüm 89,50 liradır.

Tabii ki böylesi bir oyunu her kez ne yazık ki oynayamıyor. İyi bir bilgisayar gerektiriyor. Daha açık olmam gerekirse; grafiklerini anlayabilmek için “yüksek ayarlarda” iyi bilgisayar gerekli. Orta düzey bir bilgisayarda grafiklerini düşürdüğünüz için, ekran çözünürlüğünü de azalttığınız için kalitesi düşüyor, zevk vermiyor. Fazla konumuzdan sapmadan bahsedelim ki, oyunu satın almak/incelemek/fragmanı izlemek için: https://goo.gl/Mu24qG

Oyunu satın alırken sorun yaşar, oyunu yükleyemezseniz bana: emre@teknokroki.com mail adresimle veya bu haberin altına yorum atabilirsiniz, teşekkürler.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; hoşça kalın, Mafia’sız kalmayın. 🙂

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz