Steam indirimleri başladı! Kış geldi kış

0
Steam kış indirimleri

Steam indirimleri başladı. 2003 yılında kurulan dijital oyun platformu, milyonlarca oyuncuyu bir araya getiriyor.

Bunun haricinde 2005 itibariyle de yaptığı anlaşmalar ile birlikte üçüncü parti oyunları da sistemine dahil etmiş oluyor.

Huawei Mate 30 Pro 5G, skoru ile rakiplerini ezdi

Steam indirimleri ile cüzdanlar rahatlayacak

Yakın zamanda pek çok büyük indirim düzenleyen şirket, oyuncuları düşündüğü hamleler ile karşımıza çıkıyor. Şimdide kış indirimleri giriş yapan Valve, sevilen oyunları oyunculara sunuyor.

2019 kış indirimleri kapsamında yeni görevler, yeni ifadeler ve rozet dahil edildi. Belirli koşullar ve belirli ücret/hediyeler karşılığında sunulan bu ödüller; indirim programı kapsamında 1 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Steam indirimleri kapsamında geçerli olacak işleyiş/sorular/cevaplar ise şöyle;

Steam’de Neşe Jetonları KazanınNeşe Jetonları Kazanmak için Yılbaşı Görevlerini TamamlayınBelediye Başkanı Carol’ın Uslu Çocuklar Listesi’nde yer alan görevleri tamamlayarak her tamamlanan görev için 100 neşe jetonu kazanın.

Kış İndirimi Boyunca Alışveriş Yaparak Daha Fazla Jeton KazanınKış İndirimi boyunca Steam’de yapacağınız her 1 TL değerindeki alışveriş için 17 neşe jetonu kazanırsınız. Steam Cüzdanı’nıza bakiye yüklediğinizde veya Steam Cüzdanı dışındaki bir ödeme yöntemi kullanarak yapacağınız satın alımlardan neşe jetonu kazanırsınız.

Jetonlarınızı SayınNeşe jetonlarını hangi kaynaktan (Steam satın alımları, Cüzdan bakiyesi veya görevler) ne sayıda elde ettiğinizi detaylı bir şekilde görmek için Jeton Geçmişiniz sayfasını ziyaret edin.

Jetonlarınızı Yılbaşı Pazarında HarcayınYIlbaşı Pazarında Kendinizi Yılbaşı Ürünleriyle Ödüllendirin.

Yılbaşı pazarından elde edebileceğiniz yeni sohbet çıkartmalarını ve sohbet odası efektlerini arkadaşlarınızla kullanarak neşenize neşe katın.

Kış indirimi kuponu ve kış profili gibi ilave mevsimsel öğeler de yer almaktadır. Bu özel öğeleri 25 Şubat 2020 @ 3:00:00 MSK tarihinde bitecek Kış İndirimi ve Steam Köyü Etkinliği boyunca kullanabilirsiniz.

Kış 2019 sohbet etiketleri, sohbet odası efektleri ve profil yükseltme 25 Şubat 2020 @ 3:00:00 MSK tarihinde sona erecektir.Yılbaşı pazarında mevsimsel öğelere ek olarak sohbet ifadeleri, profil arka planları ve kış rozeti satın alabilirsiniz.

Bu öğeleri etkinlik sona erdikten sonra da kullanabilirsiniz.Yeni Steam Sohbeti Çıkartmalarını ve Efektlerini deneyinYeni sohbet çıkartmalarınıza ve efektlerinize erişmek için herhangi bir Steam sohbeti penceresine gidin, mutlu surata tıkladığınızda ilgili ögeleri diğer ifadelerin yanında göreceksiniz.

Steam Köyü Rozeti KazanınŞehrin Anahtarı Rozetini KazanınBütün 2019 Kış Yılbaşı görevlerini tamamlayarak bu özel rozeti kazanın.

Steam Ödüllerine KatılınSteam Ödülleri Etkinliğinde Daha Fazla Şey Toplayın2019 Steam Ödüllerine bakın, ayrıca burada koleksiyon kartı toplayarak rozet oluşturabilirsiniz.

Steam indirimleri ana sayfasına buradan;
Steam oyunları ana sayfasına ise buradan erişebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz