Steam yayımcı hafta sonu

Steam hafta sonu indirimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta sonuna özel ücretsiz PUBG’den tutun da pek çok güzel yapımda indirim var. PUBG’yi ücretsiz olarak indirip üç gün boyunca deneyimleyebilirsiniz. Beğenmeniz durumunda ise oyunun tam sürümünü satın almanız gerekecek.

Steam hafta sonu indirimleri tam gaz sürüyor

Steam yayımcı hafta sonu

Electronic Arts (EA)’ın bazı oyunlarının da giriş yaptığı indirim sürecinde, belirli EA oyunları indirimli olarak Steam’in mağazasına eklendi. Yeni oyunlardan ses çıkmasa da, bazı Need for Speed oyunlarını görebilirsiniz.

Bunun haricinde Capcom, Techland ve Chucklefish2020 indirimleri yer alan bazı indirimlerden diyebiliriz. Ayrıca indirimlerden yararlanmak için Steam hesabı açmanız veya mevcut hesabınızla oturum açarak oyunları satın almanız gerekiyor. Platforma üye olabilmek için ise en az 13 yaş ve üzeri koşulu bulunuyor. Lakin Valve sizden doğum tarihi talep etmiyor.

Mağaza sayfalarında 18+ oyunlara giriş yapılmak istenildiği zaman talep ediliyor olsa da, veri tabanlarında tutulmadığı ve sadece teyit amaçlı olduğu söyleniyor. İndirimlere erişmek için Steam ana sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz