Steam hafta sonu indirimleri: Xbox Game Studios Sale

0
Steam hafta sonu

Steam hafta sonu indirimleri devam ediyor. Xbox Game Studios tarafından yapılan hafta sonu kampanyaıs oyunculara sevilen oyunları alma fırsatı sunuyor. Yüzde 75’e varan indirimler Steam üzerinde pazartesi gününe kadar geçerli.

Steam hafta sonu indirimleri: Xbox Game Studios

Corona Virüsünün yaygın olduğu şu günlerde oyuncular farklı ve güzel oyunlar arıyorlar. Bu noktada da devreye Steam giriyor. Pek çok yayımcıyı bünyesinde bulunduran platform, Xbox Game Studios’un bu hafta sonu indirim yapmasıyla birlikte kullanıcılarına yeni indirimler sunmaya başladı.

Steam hafta sonu

2003 yılında dijital oyun sektörü PC oyuncuları için resmen başlamaya başladı. Valve dönemin yükselişini yaparak Half-Life 1’i 1998’de yapmasına rağmen 2003’te Steam’e getirdi ve satmaya başladı. Ardından birkaç yıl sonra diğer yayımcı firmalar da dijital oyun satışlarını Valve aracılığıyla yapmaya başladılar. Bununla birlikte oyuncular daha uygun fiyata daha çok oyun alabiliyor oldu. Çünkü dijital oyunda baskı maliyetleri: “CD, kutu ve yağlı kağıt” gibi yer almıyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizi indirimlerle baş başa bırakmak istiyoruz.

İndirimlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz