Steam Hafta Sonu Fırsatları: Inside & Limbo İndirimi!

0

Evet, değerli okurlarımız. Bu hafta sonu gerçekten güzel diyebileceğimiz bir indirim yapıldı. Ancak bu sene Steam Karne Günü indirimi yapılmadı.  🙁 Bu beni de üzen bir durum. Fakat güzel indirimler oldukça yararlanmakta sevindiren bir durum. 🙂

Steam‘i zaten hepiniz biliyorsunuz. Eylül 2003 tarihinde kurulmuş bir Valve yazılımı / marketidir. İlk zamanlarda, kendi oyunlarını satan Valve, zamanla ünlü firmalarla antlaşma sağlayıp platformuna oyunları eklettirdi. Örnek vermek gerekirse;

  • 2K Games
  • Rockstar  Games / Rockstar North
  • Bandai Namco Games
  • Ubisoft

gibi firmalarla anlaşarak, birbirinden güzel oyunları daha ucuza ve kolay olarak sunmaya çalışmakta. Fakat $ kurunun da artmasıyla birlikte ₺ fiyatlarına da ister isteme zam geliyor. Mesela Far Cry 3 69.99 ₺’den satılmakta.

Bazı yazılarımda Steam‘i tanıtıyorum çünkü daha yeni tanışan / duyan / kullanmaya başlayacak / kullanan okurlarımızın olabileceği ihtimalini düşünüyorum.

Neyse geçelim detaylara. Öncelikle LIMBO ve INSIDE ayrı iki oyundur. Zamanında LIMBO ücretsiz bile verilmişti.

INSIDE & LIMBO’YA NE KADARLIK İNDİRİM YAPILDI?

Öncelikle ilgili oyunları birlikte alırsanız uygun fiyata alabilirsiniz. LIMBO ürünü çok ucuz zaten. Ancak iş bütçe meselesi oluyor. Neden diyecek olursanız, LIMBO 3.60 ₺’ye indirildi. INSIDE ise 18.60 ₺’ye indirildi. Paket tutarı ise 19.98 ₺ fakat sizin bütçeniz 18.60’a veya 3.60’a yetebilir bu sebeple bütçe meselesi dedim.

Bu teklif sadece hafta sonu ve pazartesi akşamına kadar geçerlidir. “12 Haziran 2017 21:00”

Kampanyanın yer aldığı linki aşağıda sunacağım direkt LIMBO ve INSIDE mağaza sayfalarına oradan ulaşırsınız merak etmeyin.

http://store.steampowered.com/sale/playdead/

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese mutlu hafta sonları diler, haberimi okudukları için teşekkür ederim!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz