Steam Hafta Ortası İndirimleri’nde Büyük Oyunlar Yer Alıyor!

0

Bildiğiniz üzere Steam her çarşamba-cuma arası hafta ortasında yani. İndirim düzenler. Bu haftada güzel olan iki oyunun fiyatını düşürmesi dikkat çekti. Genellikle perşembeleri yayımladığım için, bu yazımda da perşembe gününü seçtim. Çünkü bana bugün yayımlamak daha doğru geliyor, eğer sizler çarşamba direkt yayımlansın derseniz tabii ki de, çarşambaları yayımlanmış olur.

Bu yazıyı yazarken duygulanıyorum çünkü benim için iki anlamı var. Birincisi Teknokroki’ye katılalı daha bir ay olmamış olması; ikincisi Steep oyunun aralık 2016’da çıkmış olması. İki gün sonra tam bir yıl geçmiş oluyor. 

İNDİRİMDE YER ALAN BÜYÜK OYUNLAR!

STEEP (2 Aralık 2016)

Ubisoft tarafından çıkartılan Steep size kış mevsimini en iyi şekilde yaşatacaktır. Kış mevsiminde yapılan muazzam kayağın deneyimini bizzat vereceği için âdeta üşüdüğünüzü hissedeceksiniz. Ancak ufak bir hatırlatma: bu sporla aranız iyiyse ve bu tarz oyunları seviyorsanız satın alıp oynamanızı tavsiye ederim. Hani sırf oyun olsun diye satın alınacak oyunlardan değil bu oyun. Oyundan görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Oyunun fiyatını da hemen vereyim. Üç farklı şekilde satın alınabilen oyunun fiyatı:

69,50 TL olup Altın Sürümü 104,50 TL’dir. Bu arada oyunun Steep – Kış Sürümü’de ön siparişte satıştadır. 175  TL fiyata sahip ürünün Altın Sürümü ön sipariş fiyatı ise: 239 TL’dir. Oyunun ek paketleri de ucuzlamış durumdadır.

  Bir sonraki oyunumuz tamamen stratejik bir oyun olduğundan oynayanlar tamamen sevmemiş olabilirler.

Sid Meier’s Civilization VI ( 21 Ekim 2016)

Windows (Steam) için 2K Games’in yayımcılığını yaptığı ve tamamen stratejik bir oyun olan Sid Meier’s Civilization VI, size eski zamandaki ülkelerin, kıtaların ve şehirlerin fetih edilme deneyimini sunuyor. Tamamen stratejik bilgiyle oynanacağına inandığım için, sıkılma olasılığı yükseliyor. Şahsen ben oynanış videolarını da seyredince sıkılmaya başladığımdan size tam olarak tavsiye etmiyorum. Oyundan görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Oyunun fiyatını da hemen vereyim:

Standart olarak 109,50 TL Dijital Lüks Sürüm olarak 146,50 TL Strateji Yılın Oyunu Paketiyle 378,50 TL (XCOM 2 dâhil)

 Oyunların linkleri hemen aşağıda yer alıyor:

Steep; https://goo.gl/Lh4Xor

Civilization VI; https://goo.gl/XXtfDz

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, herkese bol oyunlu haftalar!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz