Steam hafta boyu indirimleri – 2 Mart 2020

Steam hafta boyu indirimleri serüveni devam ediyor

0
Steam hafta boyu indirimleri - 2

Steam hafta boyu indirimleri kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftaki fırsatla birlikte sevilen yapımlar indirimle buluşmaya devam ediyorlar. Haftalık periyotta süren indirimler, oyuncuların cüzdanlarında tasarruf yapmasını sağlıyor.

Steam hafta boyu indirimleri devam ediyor

Steam hafta boyu indirimleri

Rockstar Games’in kulislerde yapılan dedikodularıyla birlikte oyun sevenler Grand Theft Auto VI’yı beklerken, şirket yakın zamanda 2013 yılında hizmet desteği kesilen Microsoft Games For Windows Live için, Microsoft yedi yıldır oyunlara anahtar üretmeye devam ediyordu.

Ancak tam anlamıyla Windows 7’den resmî desteğin çekilmesiyle birlikte bu anahtar üretimi de tükendi. Dolayısıyla Grand Theft Auto: IV satışları durduruldu. Buna ek olarak da Rockstar Games, San Andreas ve Vice City yapımları için indirimin fitilini ateşledi.

Yüzde 65 oranında indirim yapan yapımcı ve yayımcı şirket, eski oyunlarının çok sevildiğini biliyor ve her fırsatta onlar için de birer güzellik yapıyor. 2000’lı yılların efsanesi haline gelen GTA serisi, yaklaşık 22 yıllık bir marka. Bu bağlamda oyuncuların en çok oynadığı serilerden birisi konumunda.

Bir hafta boyunca indirim sunan Valve, bu indirimiyle birlikte pazartesiden pazartesiye indirim yapıyor. Oyunları konusunda bazen kıtlık yaşansa da çoğu zaman bin ve üzerinde oyun indirimle buluşabiliyor. Bu süreçte oyuncular da oyunları uygun fiyata satın alabiliyor.

Oyunlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazlası için TeknoKroki.com adresini takipte kalmayı unutmayın. Ek olarak bildirimleri açarak yeni yazılardan anında haberdar olabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz