Steam Hafta Boyu Fırsatları; Son Tarih 17 Nisan 2017, Cuma!

0

Her pazartesi günleri Steam tarafından düzenlenen bu indirimleri genelde salı günleri aktarıyorum; çünkü akşam 8 ve sonrasında başladıkları için gün ortası ve akşam üstünde haberdar olabilesiniz diye.

Haber detaylarına inecek olursak; Steam‘in birçok oyuna eş zamanlı indirim düzenlediğinden bahsediyor olacağız; önemli oyunlar olması halinde yazımızda aktaracağız; gerekirse, önemli oyunlarda görsel takviyesi yapacağız; son olarak kampanya linkini sizlere sunacağız; haydi başlayalım.

Steam Kampanyalarında güzel ve güzel olmayan oyunları eş zamanlı indirime sokabiliyor. Bu indirimlerine verdiği isim ise şöyle, “Hafta Boyu Fırsatları” bu indirimler; haftanın ilk günü yani pazartesi günü başlıyor ve cuma günleri bitiyor. Bu indirimlerin yanı sıra hafta ortası olarak tabir edilen güne gelindiğinde bu indirimlere ek olarak, Hafta Ortası Kampanyaları düzenliyor. Kampanya detaylarına baktığınızda, güzel oyun görürseniz alabilirsiniz 😉 Oyunlar çoğu zaman güzel olmuyor bazen Grand Theft Auto V hafta ortası indirimlerinde olabiliyor, o na dikkat edin derim.

Genel anlamda sevilen oyunlardan bazılar bugün ki indirimlerde varlar. Bunlar sırasıyla şöyle; Prototpye, Prototpye 2, Postal 2 gibi oyunlar mevcut. Sayfası fazla olduğu için güzel oyunları gözüme kestirememiş olabilirim. Bu oyunlardan birkaç ekran görüntüsünü aşağıya koyacağım; kampanya linki “Steam’in logosu görselinde, ek olarak ta ‘Steam-HBİ-‘ yazısına basarak sayfaya gidebilirsiniz.

Birinci görsel Postal II, ikinci görsel Prototype ve üçüncü görsel Prototpye 2’ye aittir.

Steam-HBİ-

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; hepinize iyi haftalar dilerim; haberlerimizi güncel olarak takip etmek adına, oyun haberlerimizin adresini aşağıya bırakıyorum.

https://teknokroki.com/category/oyun-dunyasi/

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz