Steam hafta boyu fırsatları devam ediyor

0
Steam hafta boyu indirimleri

Steam hafta boyu indirimleri kaldığı yerden devam ediyor. Valve, kolları sıvıyor ve sevilen oyunları indirimle buluşturmaya devam ediyor. Bir hafta süreyle devam eden fırsatlar kapsamında sevilen oyunlar uygun fiyatlara ediniliebliyor.

2003 yılından bu yana dijital oyunun öncülerinden olan Valve, kendi oyunlarıyla birlikte giriştiği bu işe rakip firmaları da bünyesine katarak devam etti. 2K, Rockstar Games ve Ubisoft gibi yayımcılarla antlaşamalar yapan şirket Steam mağazasında bu yayımcılara da yer vermeye başladı.

Steam hafta boyu indirimleri tam gaz devam ediyor

Steam hafta boyu indirimleri

Zamanla genişleyen dijital pazarda oyuncular daha ucuza daha kaliteli oyunları görünce fiziksel oyunlardan uzaklaşmaya başladı. Dolayısıyla Steam bu işin öncüsü olduğu için milyonlarca oyuncuyu bünyesine katmış oldu. Bunu fark eden rakip firmalar da kendi platformlarını kurmaya başladılar.

Ancak Valve ile satış antlaşmaları da yapmayı ihmal etmediler. Steam’den alınan bir oyunu Ubisoft oyunu ise Uplay hesabı ile oynamak, EA oyunu ise Origin ile oynamak gerekiyor. Buna ek olarak Grand Theft Auto IV ve Grand Theft Auto V oyunlarını da oynarken Rockstar Game Launcher’ı indirmek ve Social Club sistemine üye olmak gerekiyor.

Ortalama yedi yüz elli oyunun indirimle buluştuğu haftalık şölende Steam hafta boyu indirimleri büyük olmasa da her kitleye hitap eden oyunları uygun fiyata verebiliyor.

GTA serisinde indirim

Grand Theft Auto: The Tirilogy Paketi yarın akşam dokuza kadar yüzde 70 indirimle birlikte 14,70 TL’den sunuluyor. İçerisinde; GTA: San Andreas, GTA: Vice City ve GTA: III oyunları yer alıyor. Tek başlarına alınmak istendiğinde San Andreas 24, diğer oyunlar ise 18 TL olarak ücretlendiriliyor. Bu tarzda oyunlardan farklı olarak Rocket League ve Dead by Daylight gibi oyunları da tercih edebilirsiniz.

Bu fırsatlara ek olarak Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Sniper Ghost Warrior 2 ve Borderlands 2 GOTY Edition gibi yapımlar da indirimle buluşmuş durumda.

İndirim fırsatlarından yararlanmak için yoksa Steam hesabı açmanız varsa da mevcut hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyunlara ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Daha fazlası için TeknoKroki.com adresini takipte kalmayı unutmayın. Ek olarak yeni yazılarımızdan anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın. Başka bir yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz