Pazartesi günü başlayan fırsatlar cuma gününe kadar devam edecektir. Bugün hafta ortası indirimleri de start alacak.

İlgili indirimleri kaçırmamak için haberimizden takip yapabilirsiniz.

Bu seferki indirimlerde güzel oyunlarda yer alıyor. ARK: Survival Evolved gibi.

İndirimler devam ettiği sürece, indirimli fiyatlardan satın alım yapabileceksiniz. Cuma gününden sonra yani cumartesi, pazar, pazartesi  vb. günlerde alışveriş yapmayı denerseniz Steam sizi sepette uyaracaktır. Güncel fiyat olduğuna dair. Ona göre kaçırmışsanız veya cumadan sonra alabilecekseniz. İndirimsiz olarak da alabilirsiniz tercih sizin.

Yukarıda bazı oyunları görebilirsiniz. İndirim olarak gerçekten güzel fiyatlar uygulanıyor.

Steam’de MasterCard, 3D Secure MasterCard, VISA ve Verified VISA yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz. Onun dışında İninal Kart, Passolig Kart gibi kartlarda dahildir. İş Bankası İlk İmza Bankamatik Kart Steam’de geçmemektedir. O karta sahip olanlar; İş Bankası yoluyla havale yapmak zorundadır. Buda + 1.70 TL ek havale ücreti ile sağlanır. Sadece 0.50 TL farkla Mobil Ödeme de tercih edilebilir.

Steam’de ürünler satın alınır alınmaz erişebilir. Uygulamasını kurup satın alım yapılan hesaba giriş yapılırsa kütüphaneden “Yükle” butonu ile oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. İnternet hızınıza bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterecektir.

Aşağıdan indirim sayfasına ulaşabilirsiniz.

http://store.steampowered.com/search/?filter=weeklongdeals

Bana: emre@teknokroki.com adresinden ulaşabilirsiniz, teşekkürler; başka bir haberimizde görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın iyi geceler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz