Steam Günün Teklifi: Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist!

0

Bugün 20:00’de başlayan indirim 48 saat süreyle geçerli olacaktır. İndirime giren oyuna azıcık bir bakış atmak gerekirse;

Ubisoft‘un 2013 yılında piyasaya çıkarttığı bir oyun. Tam %70 indirim yapılmış durumda.70 TL yerine sadece 21  TL’ye indirilen oyunu Steam’de geçen bütün ödeme yöntemleriyle indirimli olarak satın alabileceğiniz gibi; Lüks Sürümü’nü ise 105 TL yerine sadece 31.50 TL’ye satın alabilirsiniz. Ancak oyuna ait iki adet Ek Paket bulunmasına rağmen onlara indirim sağlanmamış durumda.

Oyunun sistem gereksinimlerine bir göz gezdirecek olursak, orta düzey bir laptop veya masaüstü bilgisayarda rahatça oynanabilir bir oyun. Oyuna ait birkaç ekran görüntüsünü sizlerle paylaşalım. Bu görüntüler Steam sayfasından alınmıştır.

Tekrardan fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse: Normal Sürüm 20.99, Lüks Sürüm 31.50 liradır.

Oyunu satın almak ve tüm detaylarını kontrol etmek için Steam mağaza sayfasına gidebilirsiniz. Aşağıda linki olacak merak etmeyin. 🙂

Oyunun linki: https://goo.gl/xhjWWA

Herkese keyifli oyunlar dilerim. Satın alım/indirme ile ilgili sorunlarınız olursa bana: emre@teknokroki.com mail adresimden ulaşabileceğiniz gibi, bu yazının yorum kısmından da bana ulaşabilirsiniz, teşekkürler.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese mutlu oyunlar.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz