Bildiğiniz gibi Steam her zaman olmasa bile çoğu zaman, “Günün Teklifi” kategorisi altında bir oyunu indirme sokar. Ve bende bu indirimleri siz öğrenin, bilin diye, yazıyorum. Fazla konudan sapmamak adına, aşağıdaki yeni paragrafa geçip, oyunu tanıyalım.

The Flame in the Flood ( 24 Şubat 2016)

The Flame in the Flood: 24 Şubat 2016 tarihinde yayımlanan bir Aksiyon, Macera ve Bağımsız  Yapımcı oyunudur. 36 adet Steam Başarımı içeren oyunun Sistem Gereksinimleri ise aşağıda yer almaktadır.

Bu oyunu açabilmek adına firmasının önerdiği en düşük bileşenler aynen şöyledir;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit (64-bit İşletim Sistemi gereklidir.)
  • İşlemci: Dual Core Processor, 2.5GHz veya yükseği
  • Bellek: 4GB Bellek
  • Ekran Kartı: DirectX 11 destekli bir ekran kartı AMD veya NVIDIA
  • DirectX: Sürüm 11
  • Boş Disk Alanı: 2  GB Boş Alan

Bileşenleri kontrol ettiğimize göre; incelemelere geçebiliriz. Değil mi? Bu oyunu kaç kişi incelemiş, tavsiye etmiş etmemiş, Steam içi mi, dışı mı? Gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

Toplamda 1.287 kişi bu ürünü Steam üzerinde incelemiş olup, tavsiye etmiş veya etmemiştir. “Bu verileri 24 Nisan saat gece 1 sularında sunuyor olacağımdan ileri bir tarihte değişmesi, azalması, artması, yok olması ihtimalleri olabilir.” Bu 1.287 kişiden 1.033’ü tavsiye ederken, 254’ü tavsiye etmiyor. Bu rakam oyunun sevildiğini açıklar. 958 kişi Steam Müşterisidir. 329’u da Diğer kategorisindedir. Anahtar aktif etmek, hediye almak vb.

Oyun hakkında birkaç ekran görüntüsü sunduktan sonra, fiyatını da sizlere vereceğim; güzel mutlu bir haftanız olsun dileğiyle haberimize devam etmek istedim.

Oyunun fiyatını açıklıyorum. Normal şartlarda 24 TL’lik fiyata sahiptir. İndirim süresince %50 indirim uygulanmıştır ve fiyatı 12 TL’ye düşmüştür. Aşağıda “link” yazılı yazıya basarak, aşağıdaki görsele basarak mağaza sayfasına gidebilirsiniz.

“Link”

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese iyi haftalar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz