Steam Günün Teklifi: The Final Station!

0

İndirimin Türkiye Saati ile başlangıç zamanı: 20:00 bitiş tarihi 21/04/2017 20:00. Ancak Steam Günün Teklifini 21 Nisan’a girmeden değiştirecektir. Konudan fazla sapmadan direkt oyunumuza geçelim.

The Final Station (30 Ağustos 2016)

The Final Station: Bir Aksiyon, Macera ve Bağımsız Yapımcı oyunudur. Bu üç kategoride gösterilen oyun Steam’de indirime girmiştir. 30 Ağustos 2016’da yayımlanan oyun şu dillerle oynanabilir; İngilizce, Rusça, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Lehçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Fransızca ve Basitleştirilmiş Çince “Arayüz ve altyazı dilleri olarak çalışmaktadırlar.” 23 adet Steam Başarımı içermektedir. İki adet İndirilebilir İçerik sunmaktadır. Bu iki içerikte indirime girmiştir. Birincisi %67 ikincisi %10. Oyunu ek paketleri ile almak isterseniz, 44 TL yerine 18,20 TL’dir. Tek başına 7,92 TL, İndirilebilir İçerikleri ise birincisi, 3,30 TL ve 9,00 TL’dir. Bu fiyatlar indirimli olup, ana fiyatlara mağaza sayfasından ulaşabilirsiniz.

İnceleme ve Sistem Gereksinimlerine de bir göz atalım derim 😉

Bu oyunu toplam olarak 1482 kişi incelemiştir. Bu kişilerin 1236’sı oyunu tavsiye ederken, 246’sı da tavsiye etmiyor. 193 kişi de Steam dışından satın alıp incelemiştir (hediye, anahtar aktif etme). Sistem Gereksinimlerine değinecek olursak;

  • İşletim Sistemi: Windows Xp ve daha iyisi
  • İşlemci: @1GHz, ve iyisi
  • Bellek: 1 GB
  • Ekran Kartı: Built in toaster “Yazan şeye anlam veremedim.”
  • Depolama: 2 GB depolama  alanı
  • İlave Notlar: “Ne demek istemişler anlam veremedim. 😉  ” Please don’t use your video card to make toast. Runs fine on integrated graphics cards.

Oyuna aşağıda verdiğim linkten ulaşabilirsiniz.

The Final Station

Başka bir haberimizde daha görüşmek üzere; herkese iyi haftalar dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz