Steam Günün Teklifi: Starpoint Gemini 2!

0

Steam‘de her zaman rutin olarak yapılan indirim çeşitlerindendir. İndirim süresi 48 saat (2 gün)’dür. Lakin 48 saat geçmeden Günün Teklifi değişmektedir. Keza bazı oyunlarda 7 günlük indirim yapılıp Günün Teklifi listesine koyuluyor. Oyunun detaylarına geçelim; kim tavsiye etmiş etmemiş, Türkçemizde incelenmiş mi? Steam dışı mı, Steam içi mi? Bu soruları anlamamış olabilirsiniz yazımızın ilerleyen kısımlarında çok iyi anlayacaksınız.

Starpoint Gemini 2 (26 Eylül 2014)

Evet; oyunumuz 2014 yapımı bir oyun. Tür olarak Aksiyon, RYO, Simülasyon türlerinde gösteriliyor. Arayüz dili olarak, İngilizce, Almanca,  Rusça ve Lehçe gibi dilleri destekliyor. Seslendirme dili olarak, İngilizce ve Almanca dillerini destekliyor. 52 adet Steam Başarımı içeriyor. 3 adet İndirilebilir İçerik sunuyor (DLC). İki tanesi, 10 TL’den 1,50  TL’ye düşmüşken, diğeri ücretsizdir. Toplam 2787  kişi incelemiştir. 2032 tanesi olumludur, 755 tanesi ise olumsuzdur; 8 kişi Türkeçmizle incelenmiştir. 286 kişi oyunu Steam dışından temin edip, Steam’de incelemiştir.

Oyunun Steam Mağaza sayfasını aşağıda verdim.

Starpoint Gemini 2

Ek olarak; oyunun fiyatı 55 TL’den 8,25 TL’ye indirilmiştir. Altın Paketinin fiyatı 61 TL’den 9,15 TL’ye indirilmiştir.

İletişim adresimiz: destek@teknokroki.com Oyun satın alımı ile ilgili yardım isteseniz: emre@teknokroki.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. Evet; değerli okurlarım, başka bir haberimizde görüşmek üzere; kendinize iyi bakın, herkese mutlu haftalar.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz