Steam Günün Teklifi: Layers of Fear!

0

Önemli not: Biz haberimizi yayımladıktan sonra, “Günün Teklifi” indirimindeki oyun değişmiş olabilir.

Öncelikle tüm okurlarımıza merhabalar diyorum, hepiniz haberime hoş geldiniz.

Birçok yazımda Steam‘den bahsettim. Zaten oyun haberlerini takip edenler, Steam’i bileceklerdir. Lakin ben, ilk kez oyun haberi okuyan biri olarak düşünüyor olacağım; siz değerli okurlarımızı. Öncelikle bilgileri aktarıyor olacağımdan oyunla ilgili kısma geçmek isteyenler oyunun adının yazılı olduğu paragrafa geçebilirler, teşekkürler.

Steam (12 Eylül, 2003)

12 Eylül 2003 tarihinde, Valve Şirketi tarafından açılmış, Oyun platformudur. Aynı zamanda, listenize arkadaşlar ekleyip onlarla, oyun oynayabilir, sohbet edebilir, profillerine yorum bırakabilirsiniz. Steam’e girmişseniz görmüşsünüzdür. Seviye sistemini. 100 Seviye, 111 Seviye, 35 Seviye, 1 Seviye, 0 Seviye, 50 Seviye, 400-1200 arası Seviyeli hesapları da bunlar arasında görmüş olabilirsiniz. Tabii nasıl Seviye atlanır bununla ilgili ayrı bir yazı isterseniz yayımlayabilirim. Windows, Apple TV, Mac, Linux, PlayStation 3, IOS ve Android tabanlı işletim sistemlerinde bu yazılımı (programı) kullanabilirsiniz. Katılım sağlarken sizde tek bir şart aranır. 13 yaş ve üstü olmanız. Üyelik ücretsizdir; içerisinde binlerce ücretsiz olduğu gibi on binlerce ücretli oyun vardır. Oyunlar size Dijital Sistem ile teslim edilir. Aldığınız vakit, o hesabınıza girdiğiniz tüm bilgisayarlardan o oyunu indirebilir, oynayabilirsiniz. İnternet hızınıza ve oyunun boyutuna bağlı olarak bu süre değişmektedir. Daha fazla bilgi için Google’dan araştırmalar yapabilirsiniz haydi geçelim, bizi bekleyen bir oyun haberimiz var değil mi?

Layers of Fear

Evet; nihayet oyunumuza geçtik. Kısa bir elektrik kesintisinin ardından haberime devam ediyorum. 🙂 Bahsetme sebebim ise, yazının kaybolmasından korkmam idi. Oyunumuz bir yaşını doldurmuştur. 15 Şubat 2016 tarihinde yayımlanmış bir Macera oyunudur. Bağımsız Yapımcı kategorisine de girmiştir.  Arayüz olarak Türkçemizi destekliyor merak etmeyin. 🙂 Seslendirme olarak İngilizce dili kullanılıyor. 27 adet Steam Başarımı içeriyor. Başarımın ne olduğu hakkında bilgi vermiştim, neyse. Steam Koleksiyon Kartlarını destekliyor, bu demek oluyor ki rozet işleyip Seviye arttırabilirsiniz. 5971 kişi Türkçe dilinde oyunu incelemiştir. Oyun hakkında birkaç ekran görüntüsünü aşağıda verdim. Bakıp değerlendirebilirsiniz.

Ekran görüntülerine ve kapak resmine bakınca, sanki korku oyunu gibi gözüküyor. Belkide öyledir, oynamadığım için bilemiyorum. Sizlere oyunun Steam Mağazasındaki linkini aşağıda verdim. Girip nasılmış diye bakabilirsiniz.

Layers of Fear Steam adresi

İşte güzel bir haberimizin daha sonuna geldiğimize seviniyorum çünkü; sizlere daha çok ve güzel içerik sunabilme fırsatım olacak. Diğer yazılarıma göre biraz samimi olmaya çalıştım başarabilmek adına yazılarımda böyle olmaya özen göstereceğim. İletişim adresimiz: destek@teknokroki.com adresinden bize mail atabilirsiniz.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; hoşça kalın değerli okurlarım.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz