Steam Ay Takvimi 2022 başladı
Steam Ay Takvimi 2022 başladı

Steam Ay Takvimi indirimleri sürüyor. 27 Ocak akşamı başlayan fırsat bir hafta süreyle devam edecek. Bu süre zarfında birbirinden güzel ve eğlenceli yapımları uygun fiyatlara alabilme imkanı oyunculara sunuluyor. Valve yılbaşının hemen öncesinde yılbaşı 2022 fırsatlarını sunmuş, şimdiyse ay takvimi (Steam Lunar Sale) ile devam ediyor. 2022 Mart döneminde de bahar indirimlerinin gelmesi bekleniyor.

Steam Ay Takvimi (Lunar Sale) ile ne alınabilir?

İndirim süresince simülasyondan spora pek çok kategoride yapımı temin edebilirsiniz. Bununla birlikte yüzde 10 – 80 aralığında indirimler sunuluyor. Örneğin Football Manager 2022 %10 indirimli satılırken, FIFA 22 %60 indirimli olarak sunuluyor. Ek olarak alacağınız oyunlarla birlikte Steam hesabınızı yeni oluşturduysanız 5 USD limitini de geçebilirsiniz. Peki nedir bu 5 USD limiti?

Bu limiti aşmamanız durumunda arkadaş ekleme, inceleme yayınlama, Steam hesap hizmet rozeti gibi fonksiyonlar kapalı olur. Yani hesabınız yaşlandıkça tecrübe yaşını sistem saymayacaktır. Şu anda 5 USD ise yaklaşık 68 TL yapıyor. Yani mağazadan alacağınız 70 TL’lik ürünle birlikte bu sınırı aşmış olursunuz.

Borderlands 3, WWE 2K20, NBA 2K22 gibi yapımları da indirimli olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca TEKKEN, Mafia serisi ve GTA V gibi klasik ve sevilen yapımlara da şans verebilirsiniz.

Steam ana sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz