Star Wars: Squadrons fragmanı ve çıkış tarihi yayımlandı!

0
Star Wars Squadrons

Yeni oyunları duymaya devam ediyoruz. EA 2020 sonlarına doğru yeni bir oyunu ön satışa açtı ve duyurdu: Star Wars: Squadrons. Bu yılın başına doğru çıkan yapımdan sonra Eletronic Arts kolları sıvadığını gösterdi. Ülkemiz döviz kuru, ek vergiler ve COVID-19 pandemi süreci nedeniyle oyun fiyatlarına karşı bir artış söz konusu. Tabii standart sürüm bir oyunun 60 USD’den çıktığı bu dönemde ülkemiz döviz kuruyla 400 TL ödemiyor, bu tutarın yaklaşık olarak yarı fiyatı olan 249 – 299 TL arası bir tutar ödüyoruz.

Star Wars: Squadrons çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu!

Star Wars Squadrons

Yayımlanan fragmana göre oyun 2 Ekim 2020 tarihinde bizlerle olacak. Steam’de TL cinsinden satılan yapım, Origin’de EUR cinsinden satılıyor. Tabii baktığımız zaman oyunun 60 USD’den çıkmadığını görüyoruz. Origin ön sipariş fiyatı olarak 39,99 EUR fiyat yer alıyor. Bu fiyat Steam’de 279,99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Güncel olarak 39,99 EUR (309 TL) yapıyor.

Fiyat ve çıkış tarihi haricinde sadece grafikler hakkında fikir sahibi olabildik. 2020 yılının oyun dünyası için devrim yılı olarak ilerleyeceğini söyleyebiliriz. Sistem gereksinimleri hakkında tam olarak net bir bilgi yer almazken, yakın süreçte ekleneceğini düşünüyoruz. Star Wars: Squadrons fragmanına hemen aşağıdan erişebilirsiniz. En alt kısımdan da Origin ve Steam sürümlerine bakabilirsiniz.

Origin: https://www.origin.com/irl/en-us/store/star-wars/star-wars-squadrons
Steam: https://store.steampowered.com/app/1222730

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz