Spotify Epic Games Store

Dünyanın en çok üyeye sahip uygulamalalarından olan Spotify Epic Games Store çatısı altında kendine yer buldu. Oyuncular, yazılıma ek bir ücret ödemeden Epic Games kütüphanesine ekleyebilecekler. Bununla birlikte oyun oynarken müzikte dinlenebilecek.

Spotify Epic Games Store da listlelendi

Spotify Epic Games Store

Kitaplıkta bu şekilde gözüken yazılım Epic’in her şeye el attığını da göstermiş oldu. Steam ile sıkı bir rekabet içerisinde olan platform, Steam’de olmayan hamleleri de önden yapıyor. Steam üzerinden yazılımlar hali hazırda satışta yer alıyordu. Ancak müzik dinleme servisleri yer almıyordu. Steam’in kendi müzik çaları olduğunu da ekleyelim.

Spotify Epic Games Store da nasıl indirilir?

Buradaki bağlantıya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. Tıpkı ücretsiz oyunları aldığınız gibi Spotify’ı da aynı şekilde sipariş edebilirsiniz. Unutmadan, servisin Premium üyeliğini kullanmıyorsanız müzik dinlediğiniz sırada Epic sürümünde de reklamlar çalacaktır. Ayrıca 83 MB boyutu olduğunu da belirtelim.

Epic’in bu hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Windows Mağazası dışında ilk defa bir oyun platformunda listelenen bir müzik uygulaması olması sizce iyi midir?

Epic’in konuyla ilgili tweeti ise şöyle;

“Spotify şimdi Epic Games Store’da!

Oyun oynarken yeni müzik ve podcast’leri keşfedin. Sevdiğiniz şarkıları dinleyin ve dünyanın her yerinden müziklerin keyfini çıkarın.”

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz