31 TL’lik Snake Pass, Humble&Bundle’da ücretsiz oldu

0
Snake Pass

Snake Pass Humble&Bundle‘da ücretsiz oldu. 2017 yılında çıkan yapım Steam üzerinde 31 TL’ye satılıyor. Oyunun Steam keyi ücretsiz oalrak veriliyor. Akşam 19.00’ye devam eden indirim için tek yapmanız gereken Humble&Bundle‘a üye olmak ve oyunu sipariş vermek.

Snake Pass, Humble&Bundle üzerinde ücretsiz oldu

Humble&Bundle üzerinde incelediğimizde 136.56 TL satış fiyatı görünen yapımı, sayfayı açtıktan sonra GET IT NOW diyerek sipariş vermeye başlayabiliriz. Ardından sisteme üye olabilir veya mevcut hesabımızla giriş yapabiliriz. Google ile giriş seçeneği ile veya Facebook ile giriş seçeneğiyle üye olabiliyoruz. İşlemleri tamamladıktan sonra seçilen Google e-postasına yahut Facebook’unuzda kayıtlı olan e-postanıza doğrulama maili gelecek.

Snake Pass

Üyeliği tamamladıktan sonra burada yer alan oyunun sayfası açıldıktan sonra sayfanın orta kısımlarına doğru inin ve yukarıda söylediğimiz GET IT NOW yazısına tıklayın. Akabinde sistem sisten bağlı değilse Steam hesabınızı eklemenizi isteyecektir. Güvenli bir şekilde işleme devam edebilirsiniz. ÖNEMLİ NOT: BİLMEDİĞİNİZ HİÇBİR SİTEYE, APPLE, FACEBOOK, G-MAİL VE STEAM İLE GİRİŞ YAPMAYINIZ. AKSİ TAKTİRDE BAŞIMA GELDİĞİ GİBİ HESABINIZA GİRİLEREK LİSTENİZDEKİ HERKESE VİRÜSLÜ MESAJLAR ATILABİLİR

Snake Pass

Link Steam Account dedikten sonra karşınıza giriş ekranı açılacaktır. Açılan ekrana bilgilerinizi vermeden önce adres satırında steamcommunity.com yazdığından emin olun ve öyle giriş yapın!

Bu adımdan sonra oyun otomatik olarak işlenecektir. Sistemde yaşanan yoğunluktan dolayı hata alabilirsiniz. Çıkış yapıp tekrar giriş yaparak deneyebilirsiniz. Kütüphane sayfanızda bu şekilde göreceksiniz.

Snake Pass

Reveal your Steam key diyerek oyun kodunu görebilirsiniz. Kodun yanında yer alan Redeem yazısına tıklayın. İnternet tarayıcısında Steam hesabınız girişli değilse giriş yapın ekranda yer alan Steam Abonelik Sözleşmesi’ni kabul et kutucuğunu seçerek oyunu alabilirsiniz.

Snake Pass

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz