Silent Hill: Ascension ile ilgili detaylar Comic Con 2023’te

0
Silent Hill Ascencion

Genvid Entertainment, 21 Temmuz Cuma günü Pasifik Saati ile 11:30’da (TSİ 21:30) San Diego Comic-Con 2023 sahnesinde etkileşimli yayın serileriyle ilgili detayları açıklayacak. Hayranlar, son yılların en önemli korku, macera ve süper kahraman serilerinden bazılarının arkasında yer alan yöneticilerin yaklaşan heyecan verici projelerine göz atma fırsatı elde edecek. Katılımcılar, kaçırılmaması gereken bu panelde Gearbox Entertainment’la ilgili gelişmeler ve Konami Digital Entertainment & Bad Robot Games’ten yakında çıkacak olan SILENT HILL: Ascension serisiyle ilgili haberler almanın yanı sıra DC Başkanı, Yayıncı ve Baş Yaratıcı Sorumlusu Jim Lee tarafından verilecek çok özel bir duyuruya da tanıklık edecekler.

Pop kültür komedi şirketi Kinda Funny’nin kurucu ortağı Greg Miller’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek panelde Genvid, yaklaşan projelerinde anlatı, karakterler ve lore’a yönelik benzersiz yaklaşımından bahsedecek ve izleyicilerin dünyayı etkileyen önemli kararlar alma yetkisine sahip olduğu serileri hakkında bilgiler verecek. Üzerinde konuşulacak yapımlardan biri de 2023’te yayınlanacak, Konami Digital Entertainment, Bad Robot Games ve Behaviour Interactive iş birliğiyle geliştirilen SILENT HILL: Ascension.

SILENT HILL: Ascension duyurumuza çok olumlu dönüşler aldık ve panele katılacak olanlar hem bu heyecan verici deneyimle ilgili hem de diğer çalışmalarımızla ilgili en son gelişmeleri görme fırsatı elde edecek,” şeklinde konuşan Genvid Entertainment Baş Kreatif Sorumlusu Stephan Bugaj sözlerine, “Ayrıca büyük duyurularımız var, bu nedenle ayrıntıları herkesten önce öğrenme ve çok özel bir hediyeyi ilk alan kişi olma fırsatını kaçırmayın derim,” şeklinde devam etti.

Panel Detayları

21 Temmuz 2023, CUMA

11:30-12:30 Pasifik Saati: Genvid Slate Gösterim: SILENT HILL: Ascension, Gearbox ve DC’den Özel Konuklar

Oda 6BCF

Moderatör: Greg Miller, Kinda Funny sunucusu

Panelistler:

Jacob Navok, CEO, Genvid Entertainment
Stephan Bugaj, Baş Kreatif Müdür, Genvid Entertainment
Chris Amaral, Sanat Direktörü, Bad Robot Games
Erica Hollinshead Stead, Lisanslama & İş Geliştirme Kreatif Direktörü, Gearbox Entertainment
Randy Ma, Interaktif Kreatif Direktör, DC 

Konami Digital Entertainment’tan SILENT HILL serilerinin yapımcısı Motoi Okamoto tarafından verilecek çok özel bir mesaj 

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz. Ayrıca Google News ve Bundle üzerinden de bizi takip edebilirsiniz. 

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz