Sid Meier’s Civilization VI’ya Yüzde 10 İndirim ve Steam’den Alışveriş Yapma!

0

Sid Meier’s Civilization VI

Ne yeni ne eski bir oyundur. Ekim 2016 çıkışlı bu oyun Sid Meier’s Civilization V’nin devamıdır.

Steam Plalformu üzerinden satın alabilirsiniz.

Bilmeyen arkadaşlar için, kısaca Steam’in ne olduğunu tanıtayım.

 

Steam Valve şirketine aittir. Steam’in açılış tarihi Eylül 2003’tür. Bu platformda sadece oyun satılmaz. Gruplara katılabilme, arkadaş ekleyip konuşabilme gibi birçok özellik barındırır. Dileyen arkadaşlar hiçbir ücret ödemeden Steam’e üye olabilirler. Tek şart 13 yaşınızdan büyük olmanız gerekmesidir. Günümüzü hesaplarsak, 2002 yılında doğmuş arkadaşlar, Steam’e üye olabilirler. Tıpkı Facebook’ta yapıldığı gibi yaş sallaması yapanlar çok olduğu için. Problem çıkmayacaktır. Üye olduktan sonra, dilerseniz ücretsiz oyunları da yükleyebilirsiniz. Ödeme yöntemleri çeşit çeşit sunuluyor. Seç beğen öde 🙂

  • Kredi Kartı ile ödeme nedir?

Kredi Kartı ile ödeme: Bankamatik, ön ödemeli ve kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabileecğiniz yöntemin adıdır. Ödemenizi yapabilmek için; kartınızın ön yüzünde bulunan on altı (16) haneli kredi kartı numaranızı, gene ön yüzünde bulunan son kullanım tarihi örneğin 03/10 gibi ve arka yüzünde bulunan üç (3) haneli  CVC2 kodunu da girmeniz gerekmektedir. Görselde Türk Bayrak Simgeli VISA, MasterCard logoları ne anlama gelmekte? Onları seçmeniz durumunda 3D Secure ile ödeme yaparsınız.

3D Secure nedir?

3D Secure yaptığınız her alışveriş için Kredi Kartınıza kayıtlı cep telefon numaranıza SMS ile gelen tek kullanımlık size özel bir şifredir.

Dilerseniz ödeme yapmak ile ilgili YouTube kanalımızda bir video yayınlarız. İsteyen arkadaşlar: emre@teknokroki.com dan bana e-mail atabilirler.

Konudan çok saptık, sadede geçelim. Oyunun Steam linki: Civilization VI

Başka bir haberimizde daha görüşmek üzere, saygılarımla CEVAT EMRE KOYUN

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz