Rocket League Steam’de Pazar Gününe Kadar Ücretsiz ve Yüzde 30 İndirimde!

0

Rocket League: 7 Temmuz 2015 tarihinde yayımlanan bir araba futbol oyunudur. Türkçe meali Roket Ligi’dir. Oyundaki amaç tek oyunculu/çok oyunculu  şekilde arabalarla birlikte kaleye gol atmaktır. İster tek oyunculu bir şekilde siz ve yapay zekâ, ister çok oyunculu şekilde herkesin gerçek kullanıcı olduğu maçta oynayabilirsiniz.

Başlıktan okumuşsanız %30’luk bir indirim uygulanmıştır. Bu indirimler 8 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir. Evet, indirimlerden yararlanmakta fayda vardır.

Steam’in desteklemediği bir banka/kredi kartı kullanıyorsanız bir alternatif yolunuz var. Örnek vermek gerekirse, İş Bankası’nın sunduğu Maestro markalı İlk İmza Kartı Steam’de geçmez. Ancak İlk İmza Hesabı’na ek olarak bu kart çıkartıldığından dolayı, İş Bankası Hesabınız ile havale işlemi yaparak, ürünün ödemesini sağlayabilirsiniz.

Havale yaparken, bankanız tarafından ek ücretlendirmeye tabi tutulabilirsiniz. Bununla ilgili detaylı bilgiyi hangi bankadan kartınız varsa, o banka ile irtibata geçebilirsiniz. Havale işlemlerinde bir (1) iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Cumartesi/pazar günü yapılan havalede pazartesi/salı günleri arasında hesabınıza eklenmektedir. Havale yaparken, “Referans Kodu”nu mutlaka girmelisiniz. Aksi taktirde paranız boşa gider.

Oyunun fiyatını sizlere aktaracağım: Paketli ve tek başına satışı olmasına karşın hepsinde %30 indirim vardır.

31 TL olan oyun 21.70 TL’ye indirilmiştir. Dörtlü Paketi ise, 89 TL’den 62.30 TL’ye indirilmiştir. Dörtlü Pakette oyunun bir tanesi hesabınıza gelip, üç (3) tanesi envantere düşüyor. Bu üç oyunu ister satın 🙂 , ister birilerine hediye yollayın. Game of the Year Sürümünün fiyatı: 50 TL yerine 35 TL’dir.

Mağaza linkini burada bulabilirsiniz: Rocket League Steam mağaza sayfası

Satın alımlar ile ilgili sorun yaşarsanız: emre@teknokroki.com mail adresimden benimle iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak indirim 8 Mayıs’ta bitecektir, unutmayınız.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz