RazerCon 2022 ile birlikte tanıtılan yeni ürünler!

0
RazerCon 2022
RazerCon 2022

Razer, TSİ 20.00 – 02.30 saatleri arasında RazerCon 2022 canlı yayınını gerçekleştirdi. Yaklaşık 6.5 saatlik süren macerada pek çok yeni ürün tanıtımına yer verilirken birbirinden de güzel pek çok ürünün sahaya sürüldüğünü ifade edebiliriz.

RazerCon 2022 kapsamında ilk öne çıkan ürün Razer Edge oyun konsolu oldu. Bunun yanı sıra oyun konsollarına özel olarak üretilmiş kulakiçi kulaklıklar dikkat çekti. Hammerhead Hyperspeed ismiyle gelen kulaklık ailesi iki varyanta sahip. Bir varyantı Xbox konsollarına özgü olan kulaklığın diğer varyantı ise Sony PlayStation konsolu için üretilmiş durumda.

Kulaklık kutularında mensubu oldukları konsolların logoları ve uygun renk tasarımları ise dikkat çekiyor. Aynı anda iki cihaza bağlanma desteği sağlayan kulaklıklar konsol dışında da Bluetooth bağlantısıyla kullanılabilir.

30 saate varan pil ömrü sunan Hammerhead Hyperspeed Xbox varyantında siyah ve yeşil, PlayStation varyantındaysa siyah ve beyaz renkler tercih edilebilecek. Ürünün fiyatı ise 150 ABD doları.

RazerCon 2022 kapsamında aileye kazandırılan bir yeni ürün ise Razer Blue Screen. Mavi renki arka plan perde yayınlarda ve ve video çekimlerinde oyuncunun facecam görüntüsünü saydamlaştırmasına olanak sağlıyor. Ürünün fiyatı ise 160 ABD doları olarak açıklandı.

razer bluescreen

Kulakiçi sevmeyen oyuncular için kulaküstü kulaklık ile devam eden Razer, Kraken Kitty V2 Pro modelini de ilan etti. Ancak bu model hanım efendilere hitap ediyor diyebiliriz. Çünkü ürün pembe rengiyle birlikte geliyor.

Bunun yanı sıra 7.1 dijital ses, Chrome RGB aydınlatma ve 50mm TriForce Titanium sürücülerden destek alıyor. Ürün ayrıca 200 ABD doları fiyat etiketine sahip olacak. Bunun yanında klavye ve mouse gibi ürünlerin de pembe seçeneklerinin geleceğini görüyoruz.

Razer’ın yeni oyuncu koltuğu Enki Pro Automobili Lamborghini Edition de tanıtılanlar arasında yerini aldı. Normal şartlarda satılan Enki Pro oyuncu koltuğuna kıyasla tek farkı ünlü otomobil devinin logosunun ve turuncu rengin ön plana çıkarılması oldu. Enki Pro Lamborghini Edition 1.300 ABD doları fiyata sahip. Normal Enki Pro ise 1.000 dolar.

Bunlarla sınırılı kalmayan şirket saat tarafına da el attı. Saat markası Panerai ile ortaklık kurduğunu açıklayan Razer, Lumior Quaranta isimli saat için yeşil renkli bir modelden söz etti. Saatin fiyatının ilan edilmediğini belirtelim. Öte yandan saatin orijinal sürümünün fiyatının 7 bin dolar bandında olduğunun da altını çizelim.

Razer Edition saat

RazerCon 2022’de bir gösterilen tek uygulama olan Razer Axon Walpaper isimli PC’ye özel dizayn edilen duvar kâğıdı uygulaması. Uygulamayı ücretsiz olarak buradaki bağlantıdan edinebilirsiniz.

Razer Axon

Siz bütün bu tanıtılan ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyuncu ekipman fiyatlarını nasıl buluyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Ayrıca daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz. Ayrıca Google News ve Bundle üzerinden de bizi takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz