Razer Konsola Yönelik İlk Klavye Mouse Setini Duyurdu!

0
Razer

Kaliteli oyuncu ekipmanları ile bilinen Razer yeni bir ürün duyurdu. Duyurusunu yeni yaptığı klavye – mouse seti ile Xbox One oyun konsoluna yönelik ilk setini duyurmuş oldu.

Duyurulan sette yer alan mouse 7 adet tuş, 16000 dpi gibi güzel değerlere sahip. Yüksek hassasiyet isteyen oyunlarda avantaj sağlayabilirsiniz. Örnek olarak şu sıralar oldukça popüler olan Epic Games yapımı olan Fortnite oyunun verebiliriz.

Bu seti Xbox One konsolunuz dışında Windows 10 kurulu bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Razer’ın klavye setinin 2019 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacağını belirtelim. Ancak fiyatı 250$ seviyesinde. ABD’deki güncel satış fiyatlarına baktığımızda bu fiyatlara Xbox One S oyun konsolu satın alınabiliyor. Ülkemizde de satışa sunulması durumunda fiyatının satın alınması pek mantıklı olmayan bir seviyede olabileceğini öngörmek pek de zor olmasa gerek.

Güncel kur üzerinden çevirdiğimizde 1300 TL civarı bir fiyat karşımıza çıkıyor. Bu desteğin gelmesi ile birlikte gelen ilk ürünlerin pahalı olması gayet normal. Ek olarak Razer’ın ürünleri üst segmente hitap ettiğinden dolayı genellikle ortalamanın üzerinde bir fiyata sahip oluyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz