PUBG Mobile Lite Çıktı! Artık Türkiye’de!

0
PUBG Mobile Lite Türkiye'de

Tencent tarafından geliştirilen PUBG Mobile Lite, düşük segment telefonlara hitap ediyor. Dahili depolaması ve RAM miktarı düşük olan telefonlarla uyumlu olarak çıkartılan PUBG Mobile Lite artık Türkiye’de!

Normal mobil oyunun boyutu güncellemeler geldikçe 2.5 GB’ye kadar yaklaştı. Haliyle 16 GB dahili depolama ve 2 GB özellikli bir akıllı telefon PUBG Mobile’da güçlük çekiyor. Şu an için 400 MB civarı boyutu ile dikkatleri üzerine toplayan Lite sürümü, bugün Google Play Store üzerinden indirilebilir oldu.

PUBG MOBILE

Asus Oyuncu Monitörü ailesine yeni üye!

PUBG Mobile Lite Türkiye için de yayımlandı

2017 yılında PC için tam sürüm olarak yayımlanan PlayerUnknown’s Battleground, mobil platforma da hızla gelmiş, ülkemizde pek çok kişi tarafından beğeni toplamıştı. Özellikle Android ve iOS’da ücretsiz olarak erişimi olması en büyük artısıydı.

PC üzerinden 87 TL’lik bir fiyat ile satın alınabilen oyun, amiral gemisi PC’ler ile iyi performans veriyor diyebiliriz. iOS cephesinde iPhone 5s ve üzeri bütün modeller ile çalışan ana oyun yine de kasmalar yaşatıyordu. Lakin ne yazık ki bu sürüm iOS için yayımlanmadı.

Yakın zamanda 500 bin dolar ödüllü e-spor turnuvası da yapacak olan Tencent 9 – 11 Ağustos tarihleri arasında turnuvasını düzenleyecek. Turnuvayı takip etmek için; → pubgesports.com web sitesine gitmeniz yeterli.

Aşağıda yer alan linkler üzerinden sizde oyunun Lite sürümünü edinebilirsiniz.

Android için buraya tıklayabilirsiniz.
iOS için çıkışı gerçekleştirilmedi

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz