PUBG MOBILE Lite için güncelleme geldi!

PUBG MOBILE Lite güncelleme aldı! Yeni oyun mekanikleri ve fazlası

0
PUBG MOBILE Lite

PUBG MOBILE Lite 0.16.0 güncellemesi yayımlandı. Mobil oyun pazarında liderliği eline geçiren PUBG, Lite sürümüyle de adından söz ettiriyor. Tencent Games tarafından 2017 yılında PC’de oyuncularla buluşan yapım, kısa süre içerisinde de ücretsiz olarak mobil platforma geçiş yapmıştı. Bu süreçte oyunun giriş model telefonlarda da oynanabilen bir sürümü de hazırlanmıştı.

PUBG MOBILE Lite, adından anlaşılacağı üzere daha az yer kaplıyor ve daha düşük grafiklere sahip. Daha düşük özellikli mobil cihazlar için geliştirilen yapım, kısa süre önce yeni güncellemesine kavuştu.

PUBG MOBILE Lite 0.16.0 güncellemesi geldi

PUBG MOBILE Lite 0.16.0

Vargena haritasında iyileştirmelerin yapıldığı oyunda bir takım yenilikler de dahil edilmiş durumda. Bu yenilikler oyuna heyecan ve renk katıyorlar. Eklenen yeni dillerin haricinde oynanış mekanikleri Lite sürüme göre biraz iddialı olmaya başlıyor diyebiliriz. Gelişen teknolojiyle birlikte daha düşük yer kaplayan oyunlar ve daha iyi grafikler görmek artık imkansız değil; son olarak eklenen yenilikler ise şöyle:

Silah Güncellemeleri – Oyuncular belirli silahları, daha fazla tecrübe puanı için seviye atlatabilecekler
Hızlı İkincil Silahlar – İlk silahı yeniden doldururken, ikincil silaha hızlıca geçme ve ateş etme seçeneği artık mevcut.
Klasik mod ve PlayLab, yeni Battle Royale modu olarak birleştirildi
Yeni işlevler – Kariyer Sonuçları, Oda Kartları, Karakter arayüzüne yeni görünüm ve dahası
Eklenen diller: Arapça, Fransızca ve İspanyolca

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz