Pro Evolution Soccer 2017’nin Normal Fiyatı 65TL’ye Düştü! (Steam)

2

Kısaca PES 2017 olarak bahsettiğimiz oyun Steam‘de 159 TL’lik bir fiyata satılıyordu. Taki geçtiğimiz güne kadar 🙂 Az önce mağaza sayfasına girdiğimde fiyatının 64,99 TL olduğunu gördüm. Eylül ayına yaklaşıyoruz, PES 2018‘e az zaman kaldı sayılır bu nedenle fiyatı geriye çektiklerini tahmin ediyorum.

Bu arada Pes ExTReme 17’de geçtiğimiz hafta çıktı! Pes ExTReme nedir ? Türkçe Spiker ekibinin PES oyunu için hazırladığı lisanslama yamasıdır. Boyutunun ortalama 17GB olması lazım.

Bence bu oyunu 65TL’ye bulmuşken alın derim. Steam‘den kalkıyor çünkü. Pes 16 mesela 31 TL’ye inmişti, satıştan da kalkmıştı. Bende alabilirsem alacağım PES 17 alıp ExTReme kurduğunuz zaman tadından yenmez.

Neyse, oyunun Steam linki: PES 2017

Önemli hatırlatma: Türkçe Spiker ile ilgili hiç bir reklam yoktur. Sadece ExTReme serisini ve Hasan Mustan’ı sevdiğim için bu güzel yamadan sizlere bahsetmek istedim 🙂

Bana emre@teknokroki.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Başka bir haberimizde daha görüşmek üzere

Cevat Emre Koyun

2 Yorumlar

  1. 64.99’a da almayın, ben PES 2016’nın indirime girmesini bekleyip 23.25 liraya almıştım… İlla ki PES 2017’nin fiyatı bahar ya da yaz indirimlerinde düşecektir onu bekleyin…

  2. Öncelikle merhabalar, değerli yorumunuz için teşekkürler. Yaz ayını beklerseniz de, PES 2018 eylül ayında çıkış yaptığı zaman, 17’nin MyClub’u kapanacaktır. Ne kadar erken alırsanız o kadar çevrimiçi oynama fırsatınız olacaktır.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz