PlayStation Store haftanın fırsatı: Zombie Army 4: Dead War

PlayStation Store haftanın fırsatı ile oyunculara indirim sunuyor

0
PlayStation Store haftanın fırsatı

PlayStation Store haftanın fırsatı devam ediyor. Bu süreçte her çarşamba günü bir oyununu indirimle buluşturan Sony, uygun fiyatlar sunuyor. Özellikle Avrupa ülkesi olarak baz alındığımız için Sony’e göre fiyatlarımız euro cinsinden belirleniyor. Euronun 7 TL’ye dayandığı şu günlerde oyunların indirimle buluşması da oyuncuları sevindiriyor.

1994 yılından bu yana konsol oyunculuğu ciddi anlamda yayılmış olsa da oyuncular oyun fiyatlarından şikayetçi olabiliyorlar. Bu nadir ve bir o kadar değerli fırsatlar da oyuncuların derdine derman oluyor.

PlayStation Store haftanın fırsatı: Zombie Army 4: Dead War

PlayStation Store haftanın fırsatı

Konsolu aldıktan sonra elbette ki oyunlarını da almak gerekiyor. Bu süreçte oyun fiyatlarının yüksek olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla oyuncu indirimleri de oyuncuların en çok takip ettiği şeylerden birisi.

PlayStation 4’te oynanabilen Zombie Army 4, bir hafta süreyle indirimle buluştu. Normal şartlarda satış fiyatı 219 TL’den başlayan oyun, daha uygun fiyatlara sunuluyor. Fiyat tablosu şu şekilde yer alıyor:

Standart Sürüm: 219 TL yerine 142,35 TL
Deluxe Sürüm: 259 TL yerine 168,35 TL
Super Deluxe Sürüm: 349 TL yerine 226,85 TL

Oyunu satın aldıktan sonra PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro konsoluna yükleyebilirsiniz. Hesabınızla giriş yaptığınız müddetçe de oyunu oynayabilirsiniz. Çok oyunculu modunda oynamak içinse maalesef PS Plus aboneliği gerekiyor. Unutmadan, söz konusu abonelikler için de ciddi anlamda zam yapılacak.

1 Mayıs 2020 tarihinde yansıyacak yeni fiyatlardan önce nisanın sonuna kadar eski fiyatlarla beraber aylık, üç aylık veya yıllık planı almanızda fayda var.

PS Plus güncel fiyatları ne kadar?

Güncel fiyat listesine bakacak olursak bir aylık üyelik için 23,99 TL ödemek gerekiyor. Üç aylık plan tercih edilmesi durumunda 74,99 TL‘lik ödeme çıkıyor. Bunlara ek olarak bir yıllık peşin almak isteyen oyuncular 179,99 TL ödemek durumundalar.

1 Mayıs 2020 tarihi itibariyle uygulanacak yeni ücretler ise şu şekilde yer alıyorlar.

Bir aylık PS Plus: 39,99 TL
Üç aylık PS Plus: 99,99 TL
Bir yıllık PS Plus: 239,99 TL

Eski fiyatlara nazaran ciddi anlamda fark olduğunu söyleyelim. Son olarak haftanın fırsatına buradan erişebilirsiniz.

Daha fazlası için TeknoKroki.com adresini takipte kalabilirsiniz. Ayrıca tarayıcı bildirimlerini de açarak yazılarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz